Filloi ndërtimi dhe shitja e banesave dhe lokaleve në Kompleksin Banesor “A.R. KATANA” në Gjilan

26.12.2016 23:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Filloi ndërtimi dhe shitja e banesave dhe lokaleve në Kompleksin Banesor “A.R. KATANA” në Gjilan

Kompleksi afarist Banesor “A.R. KATANA 3 luxury” ka filluar shitjen e banesave në Gjilan. Banesa të dimensioneve  të ndryshme, Kompleksi ndërtimor “A.R. KATANA 3 luxury” është një kompleks afarist i projektuar për t’i plotësuar nevojat dhe dëshirat e të gjithë banorëve potencial.

A.R. KATANA do të jetë shembulli i ndërtimit cilësor për tërë biznesin vendor të ndërtimit.

Materiali ndërtimor në objekt është i kualitetit të lartë me standarde europiane. Objekti është i projektuar t’i rezistojë termeteve regjionale.

Kapaciteti themelor funksional i objektit është bazur në mirë qenien e banorëve të përhershëm në Kompleks duke synuar plotësimin e të gjitha kërkesave të tyre për një jetë sa më komode.

Banesat janë të projektuara sipas standardeve më të larta për banim duke ofruar hapësira të mjaftueshme për një jetë urbane…

Video:

Banesat janë të veçanta si nga pamja ashtu nga ndertimi.

• Material ndërtimor në objekt është i kualitetit të lartë me standarde europiane.
• Objekti është i projektuar ti rezistojë termeteve regjionale.
• Çdo banesë ka muret mbrojtëse, (eliminimin e zhurmës) etj.
• Ashensori posedon gjeneratorin në rast të ndaljes së rrymës.
• Izolimi jashtëm me stiropor 10 cm trashësi.
• Dritaret gjermane me rolete, 9cm profil, 3 guma, 3 xhama, ekologjike.
• Rryma, ujësjellësi, nxemja qendrore me radiatorë apo dysheme, mundësia e nxemjes me rrymë si dhe me pelet. Të gjitha me garancion.
• Posedojmë lejen e plotë të ndërtimit dhe atë mjedisore.
• Pronësia e tokës si dhe investimi nga A.R. KATANA.
• Hapësirë e gjelbërt e mjaftueshme.
• Shëtitore, Kënde lojërash për fëmijë.
• Klientët tanë e kanë në shfrytëzim të përhershëm lokalin e përbashket për ahengje familjare, ngushëllime etj.
• Gjatë fazës së ndërtimit në bazë të planit dinamik klientët tanë mund të bëjnë përzgjedhjen e pllakave të keramikes, laminatit, dyerve të brendshme, suvatimit (glled apo abrib), për ndërpresat, prizat, gjithashtu edhe muret e brendshme, etj.
• Çdo banesë posedon oxhakun për kyqje të kaminit, ballkon.
• Garazha, vendparkime, kabllovik, internet, interfon etj.
• Objekti plotësisht me standard evropian dhe të gjitha pozicionet me Atest.
Ne ndërtojmë të ardhmen, me kualitet dhe sinqeritet!

Eja dhe bindu vet!
TEL: +377 (0) 45 696 525 +377 (0) 44 305 138

(Artikull i sponsoruar)

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shpend Ahmeti nuk e ndal lojën me flamuj, bleu një gjigant kuq e zi

Shpend Ahmeti nuk e ndal lojën me flamuj, bleu një gjigant kuq e zi

“Edi Rama Non Grata në Serbi”, kërkesa pas deklaratave për President të unitetit kombëtar

“Edi Rama Non Grata në Serbi”, kërkesa pas deklaratave për President të unitetit kombëtar

Senatori Johnson sot në Kosovë, Vuçiq ka kërkuar nga ai t’i lusë shqiptarët

Senatori Johnson sot në Kosovë, Vuçiq ka kërkuar nga ai t’i lusë shqiptarët

Kritikat për listën e të dekoruarve nga Thaçi s’kanë të ndalur, kritikohet se përfshiu pak gra

Kritikat për listën e të dekoruarve nga Thaçi s’kanë të ndalur, kritikohet se përfshiu pak gra

Qosja refuzon dekoratën e Thaçit: Pse nuk e pranoj dekoratën e këtij regjimi

Qosja refuzon dekoratën e Thaçit: Pse nuk e pranoj dekoratën e këtij regjimi

Veseli ka pritur ndihmëssekretarin amerikan, Karem

Veseli ka pritur ndihmëssekretarin amerikan, Karem

Vuçiq: Prishtina, bashkë me Uashingtonin dhe Londrën luftojnë kundër Serbisë

Vuçiq: Prishtina, bashkë me Uashingtonin dhe Londrën luftojnë kundër Serbisë

Veseli: Dekada e dytë e shtetit, dekadë e transformimit ekonomik

Veseli: Dekada e dytë e shtetit, dekadë e transformimit ekonomik

Engel: Ditëlindje e mrekullueshme e Kosovës

Engel: Ditëlindje e mrekullueshme e Kosovës

Thaçi për Washington Post: Dekada e parë ishte e suksesshme për Kosovën

Thaçi për Washington Post: Dekada e parë ishte e suksesshme për Kosovën

“Çamëria nuk shuhet”, shqiptarët ngrihen para ambasadës greke më 24 shkurt

“Çamëria nuk shuhet”, shqiptarët ngrihen para ambasadës greke më 24 shkurt

‘Ndalesa’ e Kosovës në INTERPOL

‘Ndalesa’ e Kosovës në INTERPOL

Kronologji: Kosova nga 1999 deri 10 vjet pas Pavarësisë

Kronologji: Kosova nga 1999 deri 10 vjet pas Pavarësisë

Problemet e Kosovës në raport me Serbinë, të njëjta si para 10 vjetësh

Problemet e Kosovës në raport me Serbinë, të njëjta si para 10 vjetësh

Presidenti thotë se dialogu me Serbinë duhet t’i sigurojë Kosovës ulëse në OKB

Presidenti thotë se dialogu me Serbinë duhet t’i sigurojë Kosovës ulëse në OKB

Në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës, Vuçiq e pranon një të vërtetë të hidhur

Në 10-vjetorin e pavarësisë së Kosovës, Vuçiq e pranon një të vërtetë të hidhur