Festat “çmendin” edhe australianët (Foto)

18.12.2016 01:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Festat “çmendin” edhe australianët (Foto)

Pas të rinjve britanikë, të cilët i nisën herët festimet e fundvitit, tashmë edhe australianët nuk mund të rezistonin dot më.

Festimet kanë nisur tashmë në Sydney, Melbourne dhe Brisbane, ku me dhjetëra të rinj janë fotografuar në rrugët e këtyre qyteteve dhe pranë lokaleve të natës, ku duket se e kanë tejkaluar disi me alkoolin.

Një grua është fotografuar teksa shfaqej topless në dritaren e një taksie, ndërsa një tjetër ka marrë një sy gjumë…në trotuar.

 

Festat “çmendin” edhe australianët

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Patrisi publikon fotografinë më të bukur nga festa e ditëlindjes të Tianit

Patrisi publikon fotografinë më të bukur nga festa e ditëlindjes të Tianit

Përse nuk duhet ta çoni ndër mend të përdorni piskatore në këto pjesë të trupit

Përse nuk duhet ta çoni ndër mend të përdorni piskatore në këto pjesë të trupit

Joshua i ofron rimeç Hayet nëse triumfon kundër Bellewit

Joshua i ofron rimeç Hayet nëse triumfon kundër Bellewit

Arilena dedikim babait… "Edhe njëherë të më përqafojë babi. Gëzuar ditëlindjen në parajsë"

Arilena dedikim babait… "Edhe njëherë të më përqafojë babi. Gëzuar ditëlindjen në parajsë"

Blind do të luaj në Serie A, skuadrat e mëdha në garë për të

Blind do të luaj në Serie A, skuadrat e mëdha në garë për të

Dy këngëtaret e famshme nuk flasin mes vete? Dëgjojeni mendimin e Duas për Ritën

Dy këngëtaret e famshme nuk flasin mes vete? Dëgjojeni mendimin e Duas për Ritën

Atletico i bashkohet garës për Martial, e shohin francezin si zëvendësues të Griezmannit

Atletico i bashkohet garës për Martial, e shohin francezin si zëvendësues të Griezmannit

Ismaili: Brenda 10 ditësh shpallet konkursi për drejtor të Bordit të Sigurimeve Shëndetësore

Ismaili: Brenda 10 ditësh shpallet konkursi për drejtor të Bordit të Sigurimeve Shëndetësore

Lori Hoxha na magjepsi…E shtrirë dhe duke menduar për dikë që mungon

Lori Hoxha na magjepsi…E shtrirë dhe duke menduar për dikë që mungon

Statistikat flasin: Ronaldo ka shënuar më shumë gola se Messi kur El Classio u luajt në Nou Camp

Statistikat flasin: Ronaldo ka shënuar më shumë gola se Messi kur El Classio u luajt në Nou Camp

Rita Ora zbulon fotografi personale që mban në telefonin e saj

Rita Ora zbulon fotografi personale që mban në telefonin e saj

Southamptoni do të fitojë disa miliona euro nëse Liverpooli e fiton Ligën e Kampionëve

Southamptoni do të fitojë disa miliona euro nëse Liverpooli e fiton Ligën e Kampionëve

Modeli i ardhshëm i Tesla, një revolucion prodhimi

Modeli i ardhshëm i Tesla, një revolucion prodhimi

Përse disa njerëzve u shfaqen gropëza në faqe kur qeshin, ja çfarë kanë të veçantë ata

Përse disa njerëzve u shfaqen gropëza në faqe kur qeshin, ja çfarë kanë të veçantë ata

Nga riveshja e mbathjeve deri tek fshirja me letra të lagura, ja çfarë (nuk) duhet të bëjë një femër menjëherë pas seksit

Nga riveshja e mbathjeve deri tek fshirja me letra të lagura, ja çfarë (nuk) duhet të bëjë një femër menjëherë pas seksit

Conte: Nuk jam fajtor për largimin e Salahut, përgjegjësinë kërkojeni diku tjetër

Conte: Nuk jam fajtor për largimin e Salahut, përgjegjësinë kërkojeni diku tjetër