Festa e Kosovës në zhveshtore pas fitores (Video)

14.11.2017 04:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Festa e Kosovës në zhveshtore pas fitores (Video)

Menjëherë pas fitores së madhe me rezultatin 4-3, me përmbysje ndaj Letonisë, ka ardhur edhe festa për lojtarët e Kosovës.

Ka qenë vetë ish-sulmuesi i Skënderbeut tani te Ahmat Grozny, Bernard Berisha, i cili e ka postuar një video në në Facebook.

Ai ka treguar atmosferën në dhomat e zhveshjeve, të stadiumit “Adem Jashari”, pas fitores me rikthim të madh.

Në video mund ta ndiqni gëzimin e lojtarëve për fitoren e munguar.

Kosova ka fituar pas më shumë se një vit kur kishte arritur t’i mposhtë Ishujt Faroe.

Në fitoren  sotme shënuan Amir Rrahmani, Vedat Muriqi, Elbasan Rashani dhe Besar Halimi. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gurët në tëmth, pse shkaktohen?

Gurët në tëmth, pse shkaktohen?

Unitedi nuk e lëshon Martialin, kërkon rinovimin e kontratës nga ai

Unitedi nuk e lëshon Martialin, kërkon rinovimin e kontratës nga ai

20 foto fantastike: Kjo është, pa dyshim, femra më bombastike e kësaj vere

20 foto fantastike: Kjo është, pa dyshim, femra më bombastike e kësaj vere

Ja se si të fikni njoftimet e Samsung Galaxy në Galaxy S9

Ja se si të fikni njoftimet e Samsung Galaxy në Galaxy S9

Xhaka i zhgënjyer i përgjigjet sekretarit të përgjithshëm të Federatës së Zvicrës: Rrënjët e mia janë në Kosovë, por bëjë gjithçka për përfaqësuesen e Zvicrës

Xhaka i zhgënjyer i përgjigjet sekretarit të përgjithshëm të Federatës së Zvicrës: Rrënjët e mia janë në Kosovë, por bëjë gjithçka për përfaqësuesen e Zvicrës

Befasia e kroatëve për Rita Orën do ta bëjë krenar secilin shqiptar

Befasia e kroatëve për Rita Orën do ta bëjë krenar secilin shqiptar

Qëndrimi jashtë mund të ulë rrezikun nga diabeti

Qëndrimi jashtë mund të ulë rrezikun nga diabeti

Man City arrin marrëveshje me Leicesterin, Mahrez gjatë 48 orëve të ardhshme kryen testet mjekësore

Man City arrin marrëveshje me Leicesterin, Mahrez gjatë 48 orëve të ardhshme kryen testet mjekësore

Ami na prezanton me gëzimin e saj!

Ami na prezanton me gëzimin e saj!

Parashutisti lëshohet shumë afër sipërfaqes malore, me shpejtësi të ‘qafë-thyerjes’ (Video)

Parashutisti lëshohet shumë afër sipërfaqes malore, me shpejtësi të ‘qafë-thyerjes’ (Video)

Vettel triumfon në garën e ‘çmendur’ për çmimin e madh të Britanisë

Vettel triumfon në garën e ‘çmendur’ për çmimin e madh të Britanisë

Lori Hoxha si një kukull e vërtetë "Barbi"

Lori Hoxha si një kukull e vërtetë "Barbi"

Hemorroidet, çfarë e ndihmon vuajtjen?

Hemorroidet, çfarë e ndihmon vuajtjen?

Ajeti drejt rikthimit te Frosinone

Ajeti drejt rikthimit te Frosinone

"Kabiri" dhe modelja shqiptare më të dashuruar se kurrë! Festojnë përvjetorin e dashurisë!

"Kabiri" dhe modelja shqiptare më të dashuruar se kurrë! Festojnë përvjetorin e dashurisë!

Presidenti i Lyonit: Liverpooli është ekipi i ëndrrave për Fekirin

Presidenti i Lyonit: Liverpooli është ekipi i ëndrrave për Fekirin