Fërshëllima më seksi (Foto)

10.10.2016 20:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Fërshëllima më seksi (Foto)

Ka disa vite që futbolli nuk është më vetëm një sport “i burrave”, por sa vjen e zbukurohet gjithnjë e më shumë.

E një pjesëz të këtij zbukurimi jep edhe Ekaterina Kostyunina. 20-vjeçarja ruse nuk është vetëm një vajzë që ëndërron botën e modës, por ka pasion edhe futbollin, ku edhe pse ka kaq pak vite mbi shpinë ka provuar veten si futbolliste e tashmë edhe si gjyqtare.

Bukuroshja ruse ka një profil në Instagram, ku poston fotot e saj, profil që rritet dita-ditës me shpejtësi.

/tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Silva zihet me burrin para se të shkonte tek emisioni 'Rudina', kjo është arsyeja

Silva zihet me burrin para se të shkonte tek emisioni 'Rudina', kjo është arsyeja

Atletico nënshkruan me Kalinicin

Atletico nënshkruan me Kalinicin

Blockchain technology ligjëratë në Cyber Security & Privacy ANV 18

Blockchain technology ligjëratë në Cyber Security & Privacy ANV 18

Temperaturat e larta në Britani të Madhe, shkrihet asfalti – kamioni ngec në mes të rrugës (Foto)

Temperaturat e larta në Britani të Madhe, shkrihet asfalti – kamioni ngec në mes të rrugës (Foto)

Meghan Markle edhe një herë i la të gjithë pa fjalë

Meghan Markle edhe një herë i la të gjithë pa fjalë

Klopp: Liverpooli po punon në transferimet e reja

Klopp: Liverpooli po punon në transferimet e reja

Doktoreshë Valbona Gashi flet për alergjitë e stinës së verës (Video)

Doktoreshë Valbona Gashi flet për alergjitë e stinës së verës (Video)

Brazili fiton duelin e parë kundër Belgjikës

Brazili fiton duelin e parë kundër Belgjikës

Apple publikon statistika të App Store

Apple publikon statistika të App Store

Lautaros i pëlqen presioni te Interi

Lautaros i pëlqen presioni te Interi

Dy 'bishat' e Noizyt mike apo rivale, shikoni çfarë i komentojnë njëra-tjetrës

Dy 'bishat' e Noizyt mike apo rivale, shikoni çfarë i komentojnë njëra-tjetrës

Bylbyl Sokoli e mbron portierin Muslera që gaboi te goli i dytë ndaj Francës

Bylbyl Sokoli e mbron portierin Muslera që gaboi te goli i dytë ndaj Francës

Goditet nga vetëtima, bie prej malit dhe mbijeton – shpëtimi tij kryhet në mot shumë të vështirë (Foto)

Goditet nga vetëtima, bie prej malit dhe mbijeton – shpëtimi tij kryhet në mot shumë të vështirë (Foto)

40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android

Në ditët e fundit të pritjes, Xhensila ndan një video ku duket mjaft lozonjare

Në ditët e fundit të pritjes, Xhensila ndan një video ku duket mjaft lozonjare