Feros i hakohet Instagrami dhe i publikohen imazhe e të dashurës së tij

04.05.2020 16:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Feros i hakohet Instagrami dhe i publikohen imazhe e të dashurës së tij

Nuk janë të pakta rastet kur dëgjojmë që personazhet e famshme publike bien pre e sulmeve kibernetike nga ‘hackerët’.

Dhe një gjë e tillë së fundmi i ka ndodhur edhe reperit nga Gjilani, Feronit Shabanit i njohur me emrin artistik, Fero.

Ai tash e tre ditë është munduar të rikthejë Instagramin e tij – aty ku numëron 584 mijë njerëz, por një gjithë e tillë duket akoma e pamundur.

Fero (Foto: Instagram)

Të njëjtit ia kanë publikuar një fotografi të të dashurës së tij, modeles Arbenita Ismajli, ndërsa në videon tjetër është një bashkëbisedim me Feron – i cili u kërkon t’ia kthejnë llogarinë zyrtare.

“Fero na ka gënjyer nuk na ka dërguar paratë, kena me ja honger ymrin për këtë Instagram”, ka qenë përshkrimi krahas videos.

Ndërkohë, reperi po vazhdon të zhvillojë aktivitetet e tij muzikore në Gjermani – aty ku edhe ka hapur studion e tij disa muaj më parë. /Telegrafi/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Fëmijët me aftësi të kufizuara mbështeten me 800 tabletë për t’ua lehtësuar mësimin në distancë

Fëmijët me aftësi të kufizuara mbështeten me 800 tabletë për t’ua lehtësuar mësimin në distancë

OAK: Lirimi i lëndës së parë nga TVSH të vazhdojë edhe pas shfuqizimit të Projektligjit për rimëkëmbje ekonomike

OAK: Lirimi i lëndës së parë nga TVSH të vazhdojë edhe pas shfuqizimit të Projektligjit për rimëkëmbje ekonomike

Termokos fal borxhet për subjektet afariste që nuk u lejuan të punojnë gjatë pandemisë

Termokos fal borxhet për subjektet afariste që nuk u lejuan të punojnë gjatë pandemisë

22 të vdekur e 627 raste të reja me COVID-19

22 të vdekur e 627 raste të reja me COVID-19

Specialja në pushim dimëror nga 21 dhjetori

Specialja në pushim dimëror nga 21 dhjetori

​Lagjja “Sofalia” në Prishtinë të shtunën mbetet pa ujë të pijshëm

​Lagjja “Sofalia” në Prishtinë të shtunën mbetet pa ujë të pijshëm

Shteti furnizohet me material për letërnjoftim e pasaporta

Shteti furnizohet me material për letërnjoftim e pasaporta

​ASK: Rriten çmimet e produkteve të importuara

​ASK: Rriten çmimet e produkteve të importuara

​Punëtorët teknikë dhe sigurimi fizik i qendrave spitalore nga e hëna në protestë

​Punëtorët teknikë dhe sigurimi fizik i qendrave spitalore nga e hëna në protestë

Maliqi: Personat me aftësi të kufizuar vazhdojnë të jenë të diskriminuar

Maliqi: Personat me aftësi të kufizuar vazhdojnë të jenë të diskriminuar

Delegacioni i Kosovës nesër në Kizhevak, deklarohen para mediave me përfaqësuesin serb

Delegacioni i Kosovës nesër në Kizhevak, deklarohen para mediave me përfaqësuesin serb

Hoti paralajmëron tryezë të partive politike për presidentin

Hoti paralajmëron tryezë të partive politike për presidentin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

​Zemaj: Planifikohet që pajisjet lëvizëse për personat me aftësi të kufizuar të mbulohen nga shteti

​Zemaj: Planifikohet që pajisjet lëvizëse për personat me aftësi të kufizuar të mbulohen nga shteti

​OHTK për projektligjin për rimëkëmbjen: Të premten, shansi i fundit që deputetët të kthjellen

​OHTK për projektligjin për rimëkëmbjen: Të premten, shansi i fundit që deputetët të kthjellen

Apeli deklarohet për dënimin e Tasiq: S’është i akuzuar për vrasje apo tortura

Apeli deklarohet për dënimin e Tasiq: S’është i akuzuar për vrasje apo tortura