Fëmijët e Pasur me ‘probleme’ të mëdha : Me cilën veturë të bëjnë xhiro, apo çfarë shampanje të pinë (Foto)

23.03.2018 17:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Fëmijët e Pasur me ‘probleme’ të mëdha : Me cilën veturë të bëjnë xhiro, apo çfarë shampanje të pinë (Foto)

Njollosja e rrobave me kafe, apo djegia e bukës së thekur në mëngjes, do të na mjaftonte për të na bërë nervozë.

Por, Fëmijët e Pasur të Instagramit, kanë ‘probleme’ më të mëdha me të cilat përballen çdo ditë – prej pamundësisë së futjes së qeseve të mëdha, nga firmat e shtrenjta në makinë, deri te përzgjedhja e veturës për të bërë xhiro, transmeton Telegrafi.

Pasardhësit, sipërmarrësit dhe trashëgimtarët e të pasurve dhe të famshmëve nga mbarë bota, shfrytëzuan këtë rrjet social, për të treguar mundimet e tyre – që shumë njerëz do t’i bënin të inatosen nga zilia.

Me nga një çelës së veturës së shtrenjtë në çdo gisht, njëra pyet se cilin ta zgjedhë – derisa, një tjetër tregon ‘mundimet’ për tu rehatuar në aeroplanin privat, e mbuluar me batanijen Louis Vuitton që kushton rreth njëmijë euro.

Kthemi në shkollë me aeroplanin e lehtë, si dhe përzgjedhja e shampanjës, janë disa prej ‘shqetësimeve’ që i shoqërojnë fëmijët e lazdruar, që nuk dinë asgjë tjetër pos të lavdërohen. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ndihma e parë: Si të reagoni kur trupi i huaj ju ngelet në vesh

Ndihma e parë: Si të reagoni kur trupi i huaj ju ngelet në vesh

Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Bordeaux për Malcom

Vazhdojnë negociatat mes Interit dhe Bordeaux për Malcom

Geti feston ditëlindjen, Marina më romantike së kurrë!

Geti feston ditëlindjen, Marina më romantike së kurrë!

Retë e “çuditshme” filmohen në një liqen në Michigan (Video)

Retë e “çuditshme” filmohen në një liqen në Michigan (Video)

Apple ka një plan për të ndrequr shërbimin e hartave Apple Maps

Apple ka një plan për të ndrequr shërbimin e hartave Apple Maps

Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura me peticion për Xhakën e Shaqirin, propozon të dhurohen për një kauzë të mirë

Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura me peticion për Xhakën e Shaqirin, propozon të dhurohen për një kauzë të mirë

Ja pse aktoret e pornografisë janë “mashtrim” shihni fotot e tyre pa make-up

Ja pse aktoret e pornografisë janë “mashtrim” shihni fotot e tyre pa make-up

Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Pas 44 vitesh jetë bëhet me penis

Xhaka refuzon të përgjigjet nëse do të festojë me shqiponjë ndaj Suedisë

Xhaka refuzon të përgjigjet nëse do të festojë me shqiponjë ndaj Suedisë

Lidhja e Tunës dhe Patrisit është: seks dhe fitnes

Lidhja e Tunës dhe Patrisit është: seks dhe fitnes

OnePlus 6 vjen në ngjyrë të kuqe

OnePlus 6 vjen në ngjyrë të kuqe

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikojnë 'Mike'

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikojnë 'Mike'

Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën (Video)

Momenti kur polici amerikan futet me urgjencë në veturë kur rrufeja godet tokën (Video)

Pas një mungese të gjatë, Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduar

Pas një mungese të gjatë, Elvis Pupa rikthehet ashtu siç nuk e kishit menduar

Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Chelsea dhe Roma në garë për shërbimet e Schmeichelit

Dhimbja e veshëve: Si ta shmangni zhurmën në avion

Dhimbja e veshëve: Si ta shmangni zhurmën në avion