Fazli Behrami nga Brigada 113 “Mujë Krasniqi”, i ftuari i radhës nga Specialja

22.10.2019 15:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Fazli Behrami nga Brigada 113 “Mujë Krasniqi”, i ftuari i radhës nga Specialja

Fazli Behrami është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka konfirmuar kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës Hysni Gucati, nëpërmjet një postimi në Facebook.

Behrami në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës kishte shërbyer në kuadër të Brigadës 113 “Mujë Krasniqi”.

Vetëm në këto dy ditë e fundit përveç Behramit janë ftuar: Azem Syla, Isni Kilaj, Ibrahim Gashi, Jetullah Krasniqi.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kur Rama ishte gati të përplasej me Merkelin, për të ruajtur paktin me Vuçiçin

Kur Rama ishte gati të përplasej me Merkelin, për të ruajtur paktin me Vuçiçin

Thaçi përshëndet hapjen e linjës hekurudhore mes Kosovës e Serbisë

Thaçi përshëndet hapjen e linjës hekurudhore mes Kosovës e Serbisë

Përleshje mes vëllait dhe motrës për kodin e WIFI, ndodh vrasja

Përleshje mes vëllait dhe motrës për kodin e WIFI, ndodh vrasja

“Shqiptarët mashtrues”, Rama- moderatorit gjerman: Shprehje e turpshme

“Shqiptarët mashtrues”, Rama- moderatorit gjerman: Shprehje e turpshme

Rezultatet e bashkëpunimit të ATK-së me qytetarë

Rezultatet e bashkëpunimit të ATK-së me qytetarë

Si u përplasën Grenell dhe Vuçiq në Beograd për taksën dhe fushatën për çnjohje

Si u përplasën Grenell dhe Vuçiq në Beograd për taksën dhe fushatën për çnjohje

Dënohet me kusht personi që kanosi Ramiz Lladrovcin

Dënohet me kusht personi që kanosi Ramiz Lladrovcin

Të shtëna masive në Gjermani, raportohet për gjashtë të vdekur – arrestohet sulmuesi

Të shtëna masive në Gjermani, raportohet për gjashtë të vdekur – arrestohet sulmuesi

Kuvendi miraton qindra ligje para datës së shpërndarjes

Kuvendi miraton qindra ligje para datës së shpërndarjes

Presidenti Hashim Thaçi së shpejti udhëton drejt Washingtonit

Presidenti Hashim Thaçi së shpejti udhëton drejt Washingtonit

U akuzua se ka lidhje me “Syrin e Popullit”, VV i përgjigjet PDK-së rreth akuzave ndaj Konjufcës

U akuzua se ka lidhje me “Syrin e Popullit”, VV i përgjigjet PDK-së rreth akuzave ndaj Konjufcës

Eksperti amerikan: Për Trumpin, më e lehtë është që të trajtojë çështjen e Kosovës, sesa Iranin

Eksperti amerikan: Për Trumpin, më e lehtë është që të trajtojë çështjen e Kosovës, sesa Iranin

I ftuari i radhës nga Gjykata Speciale

I ftuari i radhës nga Gjykata Speciale

Shifra alarmante, 113 persona vdiqën vitin e kaluar nëpër aksidente trafiku në Kosovë

Shifra alarmante, 113 persona vdiqën vitin e kaluar nëpër aksidente trafiku në Kosovë

Grenell fton Prishtinën dhe Beogradin ta finalizojnë marrëveshjen për hekurudhat

Grenell fton Prishtinën dhe Beogradin ta finalizojnë marrëveshjen për hekurudhat

I kërkuar për vrasje nga hakmarrja, lajmëroni policinë nëse e shihni këtë person

I kërkuar për vrasje nga hakmarrja, lajmëroni policinë nëse e shihni këtë person