Faton Isufi, po shquhet si njëri nga këngëtarët që ia thotë këngës me plot ritmin e zemrës

02.02.2019 18:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Faton Isufi, po shquhet si njëri nga këngëtarët që ia thotë këngës me plot ritmin e zemrës

Faton Isufi, këngëtari që po i jep kuptim muzikës shqipe.

Faton Isufi, po shquhet si njëri nga ata këngëtarët që ia thotë këngës me plot ritmin e zemrës dhe me përkushtimin maksimal.

Krijuesi i shumë hiteve përveç projekteve që po sjell për publikun, ai zotohet edhe për një instrumentalist të fortë, shkruan Kosovarja.

Përveç këtyre, këngëtarin e kemi mjaft aktivë në mbrëmje të ndryshme si në Kosovë, ashtu edhe anë mbanë botes, duke krijuar një atmosferë të paharruar për të gjithë.

E për të parë edhe një herë punën e palodhshme të këngëtarit dhe veprat e tij të kultivueshme, ne kemi zgjedhur njërin nga hitet e fundit, që sjell një zë mjaft cilësor dhe të dëshmuar me të disatën herë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Faton Isufi, po shquhet si njëri nga këngëtarët që ia thotë këngës me plot ritmin e zemrës

Faton Isufi, po shquhet si njëri nga këngëtarët që ia thotë këngës me plot ritmin e zemrës

Njihuni me modelin buxhetor të Galaxy S10

Njihuni me modelin buxhetor të Galaxy S10

Si ta njohim, kuptojmë dhe si t’i mbijetoni një personi negativ

Si ta njohim, kuptojmë dhe si t’i mbijetoni një personi negativ

Rigjallërohen kafshët e egra në Çernobilin e shkatërruar (Foto)

Rigjallërohen kafshët e egra në Çernobilin e shkatërruar (Foto)

Barcelona – Valencia, formacionet zyrtare të derbit të javës në La Liga

Barcelona – Valencia, formacionet zyrtare të derbit të javës në La Liga

Spalletti: Gjendja nuk është katastrofike, tifozët duhet ta falin Perisicin

Spalletti: Gjendja nuk është katastrofike, tifozët duhet ta falin Perisicin

FBK dhe KB Rahoveci shpresojnë se arena “Mizahir Isma” do të jetë gati për Final 8 të Kupës së Kosovës

FBK dhe KB Rahoveci shpresojnë se arena “Mizahir Isma” do të jetë gati për Final 8 të Kupës së Kosovës

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Kërcimet me litarin elastik, prej oxhakut të lartë afro 100 metra (Video)

Kërcimet me litarin elastik, prej oxhakut të lartë afro 100 metra (Video)

A është ngrënia e mëngjesit gjithmonë shprehi e shëndetshme

A është ngrënia e mëngjesit gjithmonë shprehi e shëndetshme

Një kompani e padëgjuar prodhon telefonë me bateri monstruoze

Një kompani e padëgjuar prodhon telefonë me bateri monstruoze

Kalendari i vështirë i Barcelonës dhe Realit që mund ta përcaktojë sezonin e tyre

Kalendari i vështirë i Barcelonës dhe Realit që mund ta përcaktojë sezonin e tyre

Suarez: Luftojmë për tripletën

Suarez: Luftojmë për tripletën

Moratti: Interi nuk duhet ta shkarkojë Spallettin

Moratti: Interi nuk duhet ta shkarkojë Spallettin

Ushqimet ‘e rrezikshme’ që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes

Ushqimet ‘e rrezikshme’ që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes

Agjenti i Gareth Bale godet kritikët e yllit të Realit

Agjenti i Gareth Bale godet kritikët e yllit të Realit