Familjarët e talentuar këndojnë në kor një pjesë nga muzikali i njohur (Video)

07.04.2018 14:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Familjarët e talentuar këndojnë në kor një pjesë nga muzikali i njohur (Video)

Me talentin për këndim, pjesëtarët e familjes LeBaron nga Utah e Shteteve të Bashkuara, u bëjnë konkurrencë edhe muzikantëve të shquar që përformojnë në Broadway.

Ata kënduan në kor një pjesë nga muzikali ‘Les Miserables’, e cila u pëlqye shumë dhe u shpërnda me shpejtësi në internet, duke u parë mbi një milion herë brenda një kohe të shkurtër, transmeton Telegrafi.

Pos familjarëve, të talentuar janë edhe bashkëshortët e tyre, duke bërë që të përfundojnë suksesshëm pjesën prej 12 strofave. Madje, ata ngjajnë sikur këngëtarë me përvojë, kur këndojnë dhe mbajnë në duar edhe fëmijë të vegjël.

Shikuesit e videos që mund ta shihni më poshtë, kanë kërkuar dhe po presin me padurim, për një këngë tjetër nga këta familjarë. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Prishtina 01 arrin në finale të Kupës së Kosovës në futsall vetëm gjashtë muaj pas themelimit, takohet me Liburnin

Prishtina 01 arrin në finale të Kupës së Kosovës në futsall vetëm gjashtë muaj pas themelimit, takohet me Liburnin

Kosovari që kërkon suksesin e tij në NASA

Kosovari që kërkon suksesin e tij në NASA

Momenti kur një tifoz i Atleticos godet fuqishëm nga prapa një tifoz të Realit pas ndeshjes

Momenti kur një tifoz i Atleticos godet fuqishëm nga prapa një tifoz të Realit pas ndeshjes

Simeone: Ne e humbëm lojën, jo VAR-i

Simeone: Ne e humbëm lojën, jo VAR-i

Autoritetet Gjermane shpallin të jashtëligjshëm modelin e biznesit të Facebook

Autoritetet Gjermane shpallin të jashtëligjshëm modelin e biznesit të Facebook

Këto lloje të ndjenjave mund të shkaktojnë sëmundje serioze!

Këto lloje të ndjenjave mund të shkaktojnë sëmundje serioze!

Salah imiton Shaqirin me festimin e golin ndaj Bournemouthit

Salah imiton Shaqirin me festimin e golin ndaj Bournemouthit

I pastrehu ndaloi plaçkitësin e argjendarisë, ia mori arin e vjedhur për t’ia kthyer sërish pronarit (Video)

I pastrehu ndaloi plaçkitësin e argjendarisë, ia mori arin e vjedhur për t’ia kthyer sërish pronarit (Video)

PSG 1-0 Bordeaux: Notat e lojtarëve, Buffon ylli i ndeshjes

PSG 1-0 Bordeaux: Notat e lojtarëve, Buffon ylli i ndeshjes

Vlera e Reddit shkon në 3 miliardë dollarë

Vlera e Reddit shkon në 3 miliardë dollarë

Golden Eagle Ylli mposht Ponte Prizrenin në udhëtim

Golden Eagle Ylli mposht Ponte Prizrenin në udhëtim

Ju mungon ‘’zjarri’’ në shtrat?! Ky kompliment është ‘’çelësi’’ për të ''shpërthyer'' në dhomën e gjumit

Ju mungon ‘’zjarri’’ në shtrat?! Ky kompliment është ‘’çelësi’’ për të ''shpërthyer'' në dhomën e gjumit

Madridi është i tyre, Mbretërit sundojnë edhe në Wanda Metropolitano   

Madridi është i tyre, Mbretërit sundojnë edhe në Wanda Metropolitano  

Dreri kërceu në pishinën e një shtëpie, për të shmangur sulmin nga luani i malit (Video)

Dreri kërceu në pishinën e një shtëpie, për të shmangur sulmin nga luani i malit (Video)

Distria Krasniqi humbet në finale, fiton medaljen e argjendtë në Grand Prixin e Parisit

Distria Krasniqi humbet në finale, fiton medaljen e argjendtë në Grand Prixin e Parisit

Reja misterioze në formë spirale, për të cilën nuk po gjejnë përgjigje as ekspertët (Foto)

Reja misterioze në formë spirale, për të cilën nuk po gjejnë përgjigje as ekspertët (Foto)