Është gjetur pa shenja jete një grua në Pejë

17.01.2020 11:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Është gjetur pa shenja jete një grua në Pejë

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 10:30.

Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se viktima është gjetur në banesën e saj, transmeton Telegrafi.

Raportohet se në banesën e saj është gjetur pa shenja jete viktima femër K/Shqiptare. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në njoftim.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Daçiq: Xhamajka nën presion për njohjen e Kosovës

Daçiq: Xhamajka nën presion për njohjen e Kosovës

Konsulli i shkarkuar e quan Konjufcën “Ministër të Burdushit”

Konsulli i shkarkuar e quan Konjufcën “Ministër të Burdushit”

​AAK organizon tryezë për taksën 100 përqind

​AAK organizon tryezë për taksën 100 përqind

Nga 1 marsi i këtij viti, e diela ditë pushimi për subjektet afariste në Skenderaj

Nga 1 marsi i këtij viti, e diela ditë pushimi për subjektet afariste në Skenderaj

Borrell telefonon Thaçin dhe Kurtin, flet për emërimin e një përfaqësuesi për dialogun dhe Ballkanin

Borrell telefonon Thaçin dhe Kurtin, flet për emërimin e një përfaqësuesi për dialogun dhe Ballkanin

20 zyrtarë të policisë të privuar nga arma për shkak të problemeve psikologjike

20 zyrtarë të policisë të privuar nga arma për shkak të problemeve psikologjike

Pas shkarkimit të Sekretarit të MI’së, Abdixhiku njofton se u anulua tenderi për autostradën Prishtinë –Gjilan

Pas shkarkimit të Sekretarit të MI’së, Abdixhiku njofton se u anulua tenderi për autostradën Prishtinë –Gjilan

Osmani tregon çfarë mund të ketë ndodhur me njohjen e Xhamajkës

Osmani tregon çfarë mund të ketë ndodhur me njohjen e Xhamajkës

​                               Aktakuzë ndaj tre të pandehurve për veprat penale “Marrje ryshfeti”dhe “Frikësimi gjatë procedurës penale”

​ Aktakuzë ndaj tre të pandehurve për veprat penale “Marrje ryshfeti”dhe “Frikësimi gjatë procedurës penale”

Kurti emëroi Këshilltar të Jashtëm Politik, z. Durim Berisha

Kurti emëroi Këshilltar të Jashtëm Politik, z. Durim Berisha

Për 18 ditë, Qeveria Kurti shkarkoi 26 zyrtarë

Për 18 ditë, Qeveria Kurti shkarkoi 26 zyrtarë

Policia e Kosovës arreston tre persona të dyshuar për ‘kontrabandim me mallra’

Policia e Kosovës arreston tre persona të dyshuar për ‘kontrabandim me mallra’

Mbahet takimi i 178-të i Këshillit Prokurorial të Kosovës

Mbahet takimi i 178-të i Këshillit Prokurorial të Kosovës

Kurti takohet me ambasadorin jo rezident të Republikës së Guineas në Berlin, Diallo

Kurti takohet me ambasadorin jo rezident të Republikës së Guineas në Berlin, Diallo

Shoqata e Naftëtarëve me letë për Kurtin, kërkojnë rregullimin e tregut

Shoqata e Naftëtarëve me letë për Kurtin, kërkojnë rregullimin e tregut

Miomat (fibromat) e mitrës

Miomat (fibromat) e mitrës