Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë

16.04.2019 16:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë

Gjithmonë është kritikuar për peshën e saj.

Këngëtarja Enca Haxhia ka hedhur një fotografi në Instagram, ku u mundua t’i reklamojë të pasmet e saj, shkruan Syri Kosova.

Por, të pasmet e saj nuk lënë shumë për të dëshiruar.

Kjo se, vërehet pesha e madhe që i ka dalë të këmbët dhe nuk duket fare mirë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë

Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë

Microsoft konkurron Apple me një palë kufje wireless

Microsoft konkurron Apple me një palë kufje wireless

Franca thirrje Bashkimi Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

Franca thirrje Bashkimi Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

Shkencëtarët printojnë një zemër 3D me material qelizor

Shkencëtarët printojnë një zemër 3D me material qelizor

Google paralajmëron ardhjen e modeleve buxhetore të Pixel 3 dhe 3 XL

Google paralajmëron ardhjen e modeleve buxhetore të Pixel 3 dhe 3 XL

Policia Amerikane, 50 arrestime me dron

Policia Amerikane, 50 arrestime me dron

Dy Rumunë përballë drejtësisë Amerikane për hakimin e 400,000 kompjuterëve

Dy Rumunë përballë drejtësisë Amerikane për hakimin e 400,000 kompjuterëve

Lajmet e rreme dhe gjuha e urrejtjes në fushatën presidenciale të Maqedonisë së Veriut

Lajmet e rreme dhe gjuha e urrejtjes në fushatën presidenciale të Maqedonisë së Veriut

RIT Kosova (A.U.K), organizon gala mbrëmjen “Mbështet Storien e Ardhshme të Suksesit të Kosovës”

RIT Kosova (A.U.K), organizon gala mbrëmjen “Mbështet Storien e Ardhshme të Suksesit të Kosovës”

Microsoft thotë se hakerët pas sulmit të Outlook.com kanë aksesuar edhe e-mailet

Microsoft thotë se hakerët pas sulmit të Outlook.com kanë aksesuar edhe e-mailet

Zyrtarizohet “Dark Mode” në aplikacionin Messenger

Zyrtarizohet “Dark Mode” në aplikacionin Messenger

Rashel Kolaneci befason, edhe në veshje sportive duket ‘bombë’

Rashel Kolaneci befason, edhe në veshje sportive duket ‘bombë’

iOS 13 vjen me “dark mode” dhe përmirësime vizuale

iOS 13 vjen me “dark mode” dhe përmirësime vizuale

Shpëtohen 47 mace që jetonin në kushte shumë të vështira  në shtëpinë e një pensionisteje (Foto)

Shpëtohen 47 mace që jetonin në kushte shumë të vështira në shtëpinë e një pensionisteje (Foto)

Ligji i ri i të drejtave të autorit merr dritën jeshile nga vendet anëtare

Ligji i ri i të drejtave të autorit merr dritën jeshile nga vendet anëtare

Dilemat e parasë virtuale

Dilemat e parasë virtuale