Enca mbivlerëson veten: Jam gjëja më e bukur në tokë

15.01.2019 15:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Enca mbivlerëson veten: Jam gjëja më e bukur në tokë

Enca Haxhia ka vazhduar edhe sot ta komentojë rekordin që veza ia theu fotografisë së Kylie Jennerit.

Enca Haxhia mëngjesin e sotëm e nisi me një mesazh nga një komentuese, e cila e pyet se si guxon të mendojë që është e bukur sikurse Kylie.

“Mendoj që jam më e bukur”, është përgjigja që Enca ia ka kthyer komentueses, ndërsa e vazhdon duke thënë që është gjëja më e bukur në tokë.

“Si guxon të mos mendosh se jam gjëja më e bukur në tokë! Zonja, kjo është energjia që duhet të keni më 2019, ju gjëra të bukura”, ka shkruar Enca.

Duke vazhduar ta komentojë rekordin e vezës, si postimi më i pëlqyer në Instagram, ajo shkruan “Miremengjes, Ju flet veza me e bukur ne Tirane”. 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


FBK dhe KB Rahoveci shpresojnë se arena “Mizahir Isma” do të jetë gati për Final 8 të Kupës së Kosovës

FBK dhe KB Rahoveci shpresojnë se arena “Mizahir Isma” do të jetë gati për Final 8 të Kupës së Kosovës

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Kërcimet me litarin elastik, prej oxhakut të lartë afro 100 metra (Video)

Kërcimet me litarin elastik, prej oxhakut të lartë afro 100 metra (Video)

A është ngrënia e mëngjesit gjithmonë shprehi e shëndetshme

A është ngrënia e mëngjesit gjithmonë shprehi e shëndetshme

Një kompani e padëgjuar prodhon telefonë me bateri monstruoze

Një kompani e padëgjuar prodhon telefonë me bateri monstruoze

Kalendari i vështirë i Barcelonës dhe Realit që mund ta përcaktojë sezonin e tyre

Kalendari i vështirë i Barcelonës dhe Realit që mund ta përcaktojë sezonin e tyre

Suarez: Luftojmë për tripletën

Suarez: Luftojmë për tripletën

Moratti: Interi nuk duhet ta shkarkojë Spallettin

Moratti: Interi nuk duhet ta shkarkojë Spallettin

Ushqimet ‘e rrezikshme’ që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes

Ushqimet ‘e rrezikshme’ që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes

Agjenti i Gareth Bale godet kritikët e yllit të Realit

Agjenti i Gareth Bale godet kritikët e yllit të Realit

Përveç iPhone çdo gjë tek Apple po shkon për mrekulli

Përveç iPhone çdo gjë tek Apple po shkon për mrekulli

Juventusi ofron 45 milionë per Marcelon?

Juventusi ofron 45 milionë per Marcelon?

Kështu zëvendësohet një rrotë në një aeroplan, detaje rreth madhësisë dhe peshës së tyre (Video)

Kështu zëvendësohet një rrotë në një aeroplan, detaje rreth madhësisë dhe peshës së tyre (Video)

Courtois: Reali duhet ta marrë Hazardin para Neymarit

Courtois: Reali duhet ta marrë Hazardin para Neymarit

Anthony Davis thyen heshtjen pas kërkesës për largim

Anthony Davis thyen heshtjen pas kërkesës për largim

Kundër tensionit të lartë – 4 perimet më të mira

Kundër tensionit të lartë – 4 perimet më të mira