Emily shumë e “pistë” në fotot e fundit, gazetari e kritikon

07.12.2017 06:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Emily shumë e “pistë” në fotot e fundit, gazetari e kritikon

Por, kjo nuk do të thotë se nuk kritikohet nga gazetarë të njohur.

I tillë është edhe Piers Morgan i cili pas zhveshjes se Emilyit dhe paraqitjes në këtë formë i ka thënë asaj “Veshi teshat dhe merru me punë të vërteta”.

Morgan është një “bimbo global” ku zakonisht kritikon dhe këtë e ka bërë edhe kundër Emilyit pasi që ajo ka bërë një reklam për shpageta.

Pavarësisht kësaj dhe fjalëve të tij bukuroshja është zhveshur dhe atë tepër seksi.

Emily është paraqitur kaq e nxehtë edhe në kalendarin e revistës LOVE.

Për më shumë shikojeni vet atë sa është e nxehtë në këto foto, një femër superseksi. /GazetaExpress/ 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Fatmir Makolli me çifteli në qendër të New Yorkut – ka edhe disa fjalë për Amerikën (Video)

Fatmir Makolli me çifteli në qendër të New Yorkut – ka edhe disa fjalë për Amerikën (Video)

Telefoni “holografik” RED Hydrogen One del në shitje për 1,250 dollarë

Telefoni “holografik” RED Hydrogen One del në shitje për 1,250 dollarë

Formacioni i javës së XII në Ipko Superligë, shkëlqejnë mesfushorët e Prishtinës dhe mbrojtja e Feronikelit

Formacioni i javës së XII në Ipko Superligë, shkëlqejnë mesfushorët e Prishtinës dhe mbrojtja e Feronikelit

Shpejt apo ngadalë? Ja si arrihet kënaqësia e përkryer në seks

Shpejt apo ngadalë? Ja si arrihet kënaqësia e përkryer në seks

Interi nuk ndalet, fiton me lehtësi në udhëtim te Lazio

Interi nuk ndalet, fiton me lehtësi në udhëtim te Lazio

E pazakontë, flagshipi i Google Pixel 3 XL tregon dy “notch”

E pazakontë, flagshipi i Google Pixel 3 XL tregon dy “notch”

Lazio 0-3 Inter, nota e Strakoshës dhe të tjerëve

Lazio 0-3 Inter, nota e Strakoshës dhe të tjerëve

Shpirtrat e njerëzve vazhdojnë të ndjekin banorët: Qyteti i vogël që pretendon të jetë vendi më me shumë fantazma në Amerikë!

Shpirtrat e njerëzve vazhdojnë të ndjekin banorët: Qyteti i vogël që pretendon të jetë vendi më me shumë fantazma në Amerikë!

Mos e matni presionin e gjakut kur ndiheni keq

Mos e matni presionin e gjakut kur ndiheni keq

Blerja më e madhe në historinë e softuerit: IBM ofron 34 miliardë dollarë për Red Hat

Blerja më e madhe në historinë e softuerit: IBM ofron 34 miliardë dollarë për Red Hat

Manchester City i fortë për Tottenhamin, vendos goli i Mahrez

Manchester City i fortë për Tottenhamin, vendos goli i Mahrez

Internet më i shpejtë dhe thirrje holografike: çfarë premton e ardhmja me 5G-në?

Internet më i shpejtë dhe thirrje holografike: çfarë premton e ardhmja me 5G-në?

Real Madridi ka arritur marrëveshje me talentin e madh argjentinas Exequiel Palacios

Real Madridi ka arritur marrëveshje me talentin e madh argjentinas Exequiel Palacios

Kafeja gjatë shtatzënisë rrit rrezikun e mbipeshës tek fëmijët

Kafeja gjatë shtatzënisë rrit rrezikun e mbipeshës tek fëmijët

Pas përurimit në Stamboll, këto janë aeroportet e tjera që priten të ndërtohen nëpër botë (Foto)

Pas përurimit në Stamboll, këto janë aeroportet e tjera që priten të ndërtohen nëpër botë (Foto)

Tottenham 0-1 Man City, notat e lojtarëve

Tottenham 0-1 Man City, notat e lojtarëve