Emily Ratajkowski

08.11.2018 18:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Gigi Hadid tregon reçipetat te ditëlindja e motrës (Foto)

Gigi Hadid tregon reçipetat te ditëlindja e motrës (Foto)

Enca

Enca

Gruaja e sulmuesit anglez, poza nudo dhe me piton (Foto)

Gruaja e sulmuesit anglez, poza nudo dhe me piton (Foto)

A është kjo ruse tifozja më seksi e këtij Botërori

A është kjo ruse tifozja më seksi e këtij Botërori

Julia Roberts debuton në Instagram me buzëqeshjen ikonike (Foto)

Julia Roberts debuton në Instagram me buzëqeshjen ikonike (Foto)

Mollie King, prezantuesja seksi FOTO

Mollie King, prezantuesja seksi FOTO

E gjithë vëmendja te Amber! (FOTO)

E gjithë vëmendja te Amber! (FOTO)

Angela Martini (Foto)

Angela Martini (Foto)

Emily Ratajkowski (Foto)

Emily Ratajkowski (Foto)

Kelly Brook tregon asetet (Foto)

Kelly Brook tregon asetet (Foto)

Dua Lipa (Foto)

Dua Lipa (Foto)

Megan Fox e Brazilit! – (FOTO)

Megan Fox e Brazilit! – (FOTO)

Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj (Foto)

Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj (Foto)

Redona Koci

Redona Koci

Po çmend botën: Kush është Dajana, serbja më seksi në botë (Foto)

Po çmend botën: Kush është Dajana, serbja më seksi në botë (Foto)