Emily na përshëndet më të pasme për “Black Friday (Foto/Video)

24.11.2017 21:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Emily na përshëndet më të pasme për “Black Friday (Foto/Video)

Ja ku vjen princesha e “Ditës së Falënderimeve”

Është kjo Emily Ratajkowski e cila ka treguar të pasmet seksi derisa është duke shijuar pushimet e saj në vendet tropikale. Nuk ka munguar edhe një video tepër seksi.

Për të, për dallim prej shumë vajzave të tjera nuk është shumë interesant “Black Friday”.

Ajo është e dhënë pas temperaturave të nxehta dhe pushimeve të saj.

Aktorja dhe modelja kësaj radhe na ka treguar të pasmet e saj dhe duket se është në formë tepër të mirë dhe shumë seksi. /GazetaExpress/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vajza e Sabianit 'tërbon dhe demin'  me këto foto të nxehta

Vajza e Sabianit 'tërbon dhe demin' me këto foto të nxehta

Higuain: Luftuam deri në vdekje për fitore, Interi luajti mrekullueshëm

Higuain: Luftuam deri në vdekje për fitore, Interi luajti mrekullueshëm

Besi tregon 'vuajtjen' nga nepsi i Xhensilës, zbulon kërkesën e saj të çuditshme

Besi tregon 'vuajtjen' nga nepsi i Xhensilës, zbulon kërkesën e saj të çuditshme

Lëndimi që pësoi Mandzukic pas ndërhyrjes nga Vecino

Lëndimi që pësoi Mandzukic pas ndërhyrjes nga Vecino

Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

Pesë konfliktet e historisë: Kur përfundon lufta, por paqe nuk ka (Foto)

Rashelit i vjedhin Instagramin: 'Kërkonin 'thesar', gjetën sytë e tyre që t'iu pëlcasin…'

Rashelit i vjedhin Instagramin: 'Kërkonin 'thesar', gjetën sytë e tyre që t'iu pëlcasin…'

Allegri: Interi luajti mirë, ne bëmë paraqitje të jashtëzakonshme  

Allegri: Interi luajti mirë, ne bëmë paraqitje të jashtëzakonshme  

Shtëpia e re e Leonardo DiCaprios e kalon imagjinatën tuaj

Shtëpia e re e Leonardo DiCaprios e kalon imagjinatën tuaj

PSG mund të detyrohet ta shesë Neymarin shkaku i Fair Play Financiarit

PSG mund të detyrohet ta shesë Neymarin shkaku i Fair Play Financiarit

‘Ndihem e përkëdhelur, e mbrojtur’, Eli Fara flet për herë të parë për shokun e jetës

‘Ndihem e përkëdhelur, e mbrojtur’, Eli Fara flet për herë të parë për shokun e jetës

Icardi largohet duke qarë nga fusha pas humbjes ndaj Juventusit

Icardi largohet duke qarë nga fusha pas humbjes ndaj Juventusit

E bukur si 20 vjeçare…Eli Fara zbulon për herë të parë operacionet plastike që ka bërë

E bukur si 20 vjeçare…Eli Fara zbulon për herë të parë operacionet plastike që ka bërë

Dzeko pas fitores ndaj Chievos: Ishte vendimtare, ndaj Liverpoolit si kundër Barçës

Dzeko pas fitores ndaj Chievos: Ishte vendimtare, ndaj Liverpoolit si kundër Barçës

'Dashuro Albin jo bananen…' Klaudia Pepa u kundërpërgjigjet fansave

'Dashuro Albin jo bananen…' Klaudia Pepa u kundërpërgjigjet fansave

Swansea 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve

Swansea 0-1 Chelsea, notat e lojtarëve

“Të lutem, martohu me mua!” Mariza Ikonimi i propozon martesë moderatorit shqiptar

“Të lutem, martohu me mua!” Mariza Ikonimi i propozon martesë moderatorit shqiptar