Elvana Gjata e mrekullueshme në fotosesionin e ri

13.06.2019 14:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Elvana Gjata e mrekullueshme në fotosesionin e ri

Kur vie fjala për muzikën, ajo radhitet tek ndër më të mirat.

Është kjo këngëtarja Elvana Gjata e cila së fundmi shënoi sukses të madh me filmin “2 Gishtë Mjaltë”, bashkë me Ermal Mamaqin.

Ndonëse nuk ka paralajmëruar ndonjë projekt të ri ende, pas “Tavolina e mërzisë”, këngëtarja po realizon fotosesione të ndryshme, të cilat kohë pas kohe po i publikon.

Në atë të radhës, këngëtarja e shumë hiteve shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë të kaltër, të markës “Louis Vuitton”, të kombinuar aq mirë me atlete të bardha, me një grim të përsosur, e që po duket e mrekullueshme.

Kujtojmë se muaj më parë ajo u përfol gjatë në media e krejt kjo për shkak se i fejuari i saj u përfshi në një përleshje në qendër të Tiranës, ku pati dhe të vdekur, ndërsa tani ai është lënë i lirë, dhe çifti po vazhdojnë ende lidhjen e tyre./GazetaBlic/.Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja me CoVid-19 nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja me CoVid-19 nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Në Indi i ka prerë kokën një burri 52-vjeç për t’i dhënë fund koronavirusit

Në Indi i ka prerë kokën një burri 52-vjeç për t’i dhënë fund koronavirusit

Rodgers: Kur kisha  infektimin nga koronavirus, nuk mund të ecja as 10 metra

Rodgers: Kur kisha infektimin nga koronavirus, nuk mund të ecja as 10 metra

Ja kush po e thotë se do ta nokautojë Joshuan!

Ja kush po e thotë se do ta nokautojë Joshuan!

Efektet e lëngut të patates

Efektet e lëngut të patates

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi