Elefanti përpiqet të përmbysë makinën në një rrugë në Indi (Video)

04.12.2018 20:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Elefanti përpiqet të përmbysë makinën në një rrugë në Indi (Video)

Video që po shihni është xhiruar në parkun Jim Corbett, parku më i vjetër kombëtar i Indisë dhe në të duket një elefant që përpiqet të përmbysë një makinë në mes të rrugës.

Makina i përkiste dy mësuesve, të cilët teksa shkonin në punë janë gjetur përballë me kafshën.

Të dy shumë të frikësuar kanë dalë nga makina dhe janë larguar në këmbë me vrap.

Rojet e pyllit kanë dëgjuar zhurma dhe kanë shkuar në vendngjarje, përcjell bw.

Elefanti po luante me makinën dhe e shtynte me forcë duke e nxjerrë jashtë rruge.

Rojet janë përpjekur ti tërheqin vëmendjen duke bërtitur, por më pas kanë gjuajtur me pushkë në ajër, për ta bërë të largohet në pyll.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Elefanti përpiqet të përmbysë makinën në një rrugë në Indi (Video)

Elefanti përpiqet të përmbysë makinën në një rrugë në Indi (Video)

Samsung publikon në Twitter duke përdorur një Apple iPhone

Samsung publikon në Twitter duke përdorur një Apple iPhone

Real Madridi kishte dërguar vëzhgues për t’i parë nga afër Icardin dhe Manolasin

Real Madridi kishte dërguar vëzhgues për t’i parë nga afër Icardin dhe Manolasin

Hekuran Krasniqi dhe Vullnet Zhuniqi sjellin këngën“Mbretëreshës”(VIDEO)

Hekuran Krasniqi dhe Vullnet Zhuniqi sjellin këngën“Mbretëreshës”(VIDEO)

Tumblr ndalon të gjitha përmbajtjet pornografike

Tumblr ndalon të gjitha përmbajtjet pornografike

Uldedaj synon titullin kampion bote në WBO Junior, bokson në Tiranë me argjentinasin Arganaraz

Uldedaj synon titullin kampion bote në WBO Junior, bokson në Tiranë me argjentinasin Arganaraz

Prezantohen dronët që mund të shpëtojnë qytetarët e ngujuar në ndërtesat e larta, të kapluara nga zjarri (Foto)

Prezantohen dronët që mund të shpëtojnë qytetarët e ngujuar në ndërtesat e larta, të kapluara nga zjarri (Foto)

Marchisio: Ronaldo e ka ndryshuar stilin e lojës prej se ka ardhur në Juventus

Marchisio: Ronaldo e ka ndryshuar stilin e lojës prej se ka ardhur në Juventus

Austrialia miraton ligjin i cili do të dekriptojë bisedat private

‘’M’ke mungu’’ titullohet kënga e re e Skerdit në duet me Nora Istrefin

‘’M’ke mungu’’ titullohet kënga e re e Skerdit në duet me Nora Istrefin

Bale: Goli im në finalen e LK-së duhet të fitonte çmimin Puskas

Bale: Goli im në finalen e LK-së duhet të fitonte çmimin Puskas

Microsoft braktis Edge, do të kalojë në Chrome

Microsoft braktis Edge, do të kalojë në Chrome

Në këtë qytet norvegjez është e ndaluar të vdesësh

Në këtë qytet norvegjez është e ndaluar të vdesësh

Ardian Kozniku: Luka Modric sakrifikoi shumë, ai është model për talentët e ri

Ardian Kozniku: Luka Modric sakrifikoi shumë, ai është model për talentët e ri

Arjola Shehu pjesë e një emisioni italian

Arjola Shehu pjesë e një emisioni italian

Çekia fajëson Rusinë për sulme kibernetike

Çekia fajëson Rusinë për sulme kibernetike