Elbasan, kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin

19.12.2018 10:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Elbasan, kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një 36-vjeçar është qëlluar me armë gjahu aksidentalisht nga shokët e tij gjatë mesnatës, teksa kishin dalë për gjah.

Policia bën me dije se viktima është Ardi Bodurri, punonjës shërbimit pyjor në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mjekës.

Ai ka humbur jetën rrugës për në spital. Ndërkohë janë shoqëruar në komisariat dy personat që ishin me 36-vjeçarin.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Elbasan, kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin

Elbasan, kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin

I ndalohet hyrja në ShBA Radosavleviqit, i dyshuar për vrasjen e vëllezërve Bytyçi

I ndalohet hyrja në ShBA Radosavleviqit, i dyshuar për vrasjen e vëllezërve Bytyçi

Kryetarët e komunave demantojnë KEDS-in për reduktime

Kryetarët e komunave demantojnë KEDS-in për reduktime

Thaçi dëmton LDK-në e LVV-në në KQZ

Thaçi dëmton LDK-në e LVV-në në KQZ

Behgjet Pacolli sot raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Behgjet Pacolli sot raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Ekipi Shtetëror, vetëm mbështetës i përpjekjeve të Thaçit në dialog

Ekipi Shtetëror, vetëm mbështetës i përpjekjeve të Thaçit në dialog

Agjenda e BE-së demanton pritjen e Haradinajt për vizat

Agjenda e BE-së demanton pritjen e Haradinajt për vizat

Video e paparë e presidentit Thaçi, duke ngrenë pite me uniformë të UÇK-së

Video e paparë e presidentit Thaçi, duke ngrenë pite me uniformë të UÇK-së

Franca përkrah ndryshimin e kufijve nëse kjo ide  miratohet nga 2/3 e deputetëve

Franca përkrah ndryshimin e kufijve nëse kjo ide miratohet nga 2/3 e deputetëve

Ramush Tahiri i quan të duhura tonet e Haradinajt ndaj BE-së

Ramush Tahiri i quan të duhura tonet e Haradinajt ndaj BE-së

Vazhdojnë reduktimet, qytetarët ankohen për mungesën e energjisë elektrike

Vazhdojnë reduktimet, qytetarët ankohen për mungesën e energjisë elektrike

Nesër shpallet vendimi për Ramadan Mujën dhe të tjerët

Nesër shpallet vendimi për Ramadan Mujën dhe të tjerët

Kemi fitore ndaj Kosovës, thotë Daçiq

Kemi fitore ndaj Kosovës, thotë Daçiq

Veprimtari shqiptar në ShBA kërkon largimin e gjashtë ministrave me aktakuza

Veprimtari shqiptar në ShBA kërkon largimin e gjashtë ministrave me aktakuza

Sinani kërkon konsensus kombëtar për realizimin e ëndrrës shekullore

Sinani kërkon konsensus kombëtar për realizimin e ëndrrës shekullore

333 km hekurudhë të Kosovës në gjendje të keqe

333 km hekurudhë të Kosovës në gjendje të keqe