Edi Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit

19.12.2018 11:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Edi Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndodhet në Vlorë për të diskutuar me studentët e Universitetit “Ismail Qemali”.

Por studentët e kanë pritur me protesta duke bllokuar edhe hyrjen para Rektoratit, shkruan Top Channel.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Edi Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit

Edi Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit

Haradinaj: Të ndërhyjnë Amerika e Gjermania, Mogherini s’mund të kryejë punë në bisedime

Haradinaj: Të ndërhyjnë Amerika e Gjermania, Mogherini s’mund të kryejë punë në bisedime

Policëve gjatë orarit u ndalohen kafenetë dhe xhamitë

Policëve gjatë orarit u ndalohen kafenetë dhe xhamitë

Berisha: Problemet me ujë dhe energji elektrike do të zgjidhen

Berisha: Problemet me ujë dhe energji elektrike do të zgjidhen

Rritet numri i gazetarëve të vrarë për shkak të punës së tyre

Rritet numri i gazetarëve të vrarë për shkak të punës së tyre

Papunësia në Kosovë mbetet në nivel të lartë

Papunësia në Kosovë mbetet në nivel të lartë

Aeroporti pritet të arrijë shifrën prej rreth 2.2 milionë udhëtarëve

Aeroporti pritet të arrijë shifrën prej rreth 2.2 milionë udhëtarëve

Serbia “tradhton” Ukrainën, kjo e fundit i gjunjëzohet duke kundërshtuar Ushtrinë e Kosovës

Serbia “tradhton” Ukrainën, kjo e fundit i gjunjëzohet duke kundërshtuar Ushtrinë e Kosovës

Paris, Budapest, Tiranë…proteston gjysma e Evropës

Paris, Budapest, Tiranë…proteston gjysma e Evropës

“Novostit”: Treshja e madhe zgjidh çështjen e Kosovës, BE bie?

“Novostit”: Treshja e madhe zgjidh çështjen e Kosovës, BE bie?

Kontestohet edhe ushtruesi i ri i detyrës së drejtorit të Agjencisë së Punësimit

Kontestohet edhe ushtruesi i ri i detyrës së drejtorit të Agjencisë së Punësimit

Mogherini takohet sot me Thaçin dhe me liderët e Ballkanit Perëndimor

Mogherini takohet sot me Thaçin dhe me liderët e Ballkanit Perëndimor

Reka: Formimi i ushtrisë dhe taksa ndaj Serbisë kanë demonstruar sovranitetin e Kosovës

Reka: Formimi i ushtrisë dhe taksa ndaj Serbisë kanë demonstruar sovranitetin e Kosovës

Vitin tjetër roaming falas në gjashtë shtetet e Ballkanit

Vitin tjetër roaming falas në gjashtë shtetet e Ballkanit

Aksidentohen tri makina në Fushë-Kosovë

Aksidentohen tri makina në Fushë-Kosovë

Elbasan, kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin

Elbasan, kishin dalë për gjah, shokët vrasin aksidentalisht 36-vjeçarin