Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

11.12.2020 20:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

Hajgaret shpërthyen.

Kjo meqë shumëkush gjeti kreativitet përqeshjeje me vlerën e parave që i kanë në Fondin e Kursimeve Pensionale.

Nga mërzia shpeshherë del humori më i mirë.

Se cilat janë batutat më kreative në ditën e parë kur filloi aplikimi online për t’i marrë 10 përqind të kursimeve në Trust mund t’i shihni në kronikën e mëposhtme.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

​156 mijë aplikime në Trust për 10 përqindëshin

​156 mijë aplikime në Trust për 10 përqindëshin

Nis me tensione protesta në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës

Nis me tensione protesta në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës

Për herë të parë hapen Zyrat e Këshillit Kombëtar Shqiptar në Medvegjë

Për herë të parë hapen Zyrat e Këshillit Kombëtar Shqiptar në Medvegjë

Mbi 120 mijë persona aplikojnë në Trust për 10 përqindshin

Mbi 120 mijë persona aplikojnë në Trust për 10 përqindshin

Zafa kapet me Imer Mushkolajn: Flej pa çorapa, ka kush kujdeset për sigurinë tënde kibernetike

Zafa kapet me Imer Mushkolajn: Flej pa çorapa, ka kush kujdeset për sigurinë tënde kibernetike

​Haradinaj takon kryeministrin maqedonas Zoran Zaev

​Haradinaj takon kryeministrin maqedonas Zoran Zaev

Paralajmërohen ndërprerje të rrymës në këto vendbanime

Paralajmërohen ndërprerje të rrymës në këto vendbanime

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se cilat komuna dolën nga zona e kuqe

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se cilat komuna dolën nga zona e kuqe

Ish-zyrtari i AKP-së nuk raporton në Komisionin Hetimor për shkaqe teknike

Ish-zyrtari i AKP-së nuk raporton në Komisionin Hetimor për shkaqe teknike

Trusti sqaron pse ueb-faqja për aplikim për tërheqjen e 10 përqindëshit nuk është duke punuar

Trusti sqaron pse ueb-faqja për aplikim për tërheqjen e 10 përqindëshit nuk është duke punuar

13 të vdekur dhe 590 raste të reja me koronavirus

13 të vdekur dhe 590 raste të reja me koronavirus

Zemaj: Masat do të vazhdojnë me një intensitet të shtuar

Zemaj: Masat do të vazhdojnë me një intensitet të shtuar

Gastronomët kërkojnë zgjatjen e orarit të punës

Gastronomët kërkojnë zgjatjen e orarit të punës

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e këtij personi, dyshohet për dy vepra penale

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e këtij personi, dyshohet për dy vepra penale

“Përkrahje për Mbrojtjen Juridike të Hashim Thaçit”, fondacion i themeluar me iniciativë të vëllait të tij

“Përkrahje për Mbrojtjen Juridike të Hashim Thaçit”, fondacion i themeluar me iniciativë të vëllait të tij