Edhe Pamela Anderson kundër Trump

16.10.2016 23:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Edhe Pamela Anderson kundër Trump

Ajo është duke u bërë thirrje njerëzve të heqin dorë nga pornografia, dhe Pamela Anderson bëri një krahasim me kandidatin republikan Donald Trump, e ftuar për të mbajtur një fjalim në Universitetin e Oksfordit, duke i cilësuar komentet e tij të fundit të papranueshme.

Ish-ylli i Baywatch, 49 vjeçe e cilësoi të tmerrshme gjuhën e përdorur nga Trump në drejtim të femrave, duke bërë thirrje për t’u rreshtuar kundër kësaj sjellje në mungesë totale respekti.

“Kjo duhet të marrë fund. duhet të kesh respekt për gratë, prapa dyerve të mbyllura, rreth femrave dhe meshkujve, kudo”, iu drejtua aktorja republikanit.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android

Në ditët e fundit të pritjes, Xhensila ndan një video ku duket mjaft lozonjare

Në ditët e fundit të pritjes, Xhensila ndan një video ku duket mjaft lozonjare

Stadiumi “Kazan Arena”, një ‘kazan’ që i  përpiu të gjitha kombëtaret e mëdha

Stadiumi “Kazan Arena”, një ‘kazan’ që i përpiu të gjitha kombëtaret e mëdha

Trego si e vendos unazën dhe zbulo çfarë personi je

Trego si e vendos unazën dhe zbulo çfarë personi je

Një gjë është tashmë e sigurt, kampioni i ri i botës do të jetë përsëri nga Evropa

Një gjë është tashmë e sigurt, kampioni i ri i botës do të jetë përsëri nga Evropa

Baidu do të lanciojë autobusat autonomë

Baidu do të lanciojë autobusat autonomë

Oriola Marashi dredh hashashin si profesioniste

Oriola Marashi dredh hashashin si profesioniste

Belgjika mposht Brazilin, shkon në gjysmëfinale

Belgjika mposht Brazilin, shkon në gjysmëfinale

Sëmundje apo stres? 10 simptomat që s’do t’i mendonit kurrë

Sëmundje apo stres? 10 simptomat që s’do t’i mendonit kurrë

Vetëm për një foto rrezikuan jetën, çifti ukrainas kritikohet për veprimin në Karaibe (Foto/Video)

Vetëm për një foto rrezikuan jetën, çifti ukrainas kritikohet për veprimin në Karaibe (Foto/Video)

Moderatorja shqiptare 'çmend' rrjetin, nxjerr në shesh të pasmet

Moderatorja shqiptare 'çmend' rrjetin, nxjerr në shesh të pasmet

Belgjika e frikshme, dyfishon epërsinë me De Bruyne

Belgjika e frikshme, dyfishon epërsinë me De Bruyne

INSTAT, ndërmarrjet ekonomike që përdorin internet ishin 96,0 % më 2017

INSTAT, ndërmarrjet ekonomike që përdorin internet ishin 96,0 % më 2017

Zaimina Vasjari do ju mahnitë me postimin e saj më të fundit

Zaimina Vasjari do ju mahnitë me postimin e saj më të fundit

Te Juventusi të bindur për transferimin e Ronaldos

Te Juventusi të bindur për transferimin e Ronaldos