E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

23.05.2020 10:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj.

Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e gjitha duket të kenë qenë pjesë e aktiviteteve të saja artistike.

E veshur me fustan të zi dhe gjoksin në plan të parë, këngëtarja qëndronte në mënyrë atraktive para fokusit të kamerës.

Ndërsa kësaj radhe, ajo e ka publikuar një imazh me po këtë veshje duke marrë pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Njëherësh vëmendje ka marrë edhe përshkrimi që ka zgjedhur për këtë fotografi: “Shtrati im akoma vetëm”.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

“Garda Vullnetare Shqiptare”, a po përdoret nga Kurti për poena politikë

“Garda Vullnetare Shqiptare”, a po përdoret nga Kurti për poena politikë

Së shpejti në qytetin e Gjilanit “KIDS ZONE“

Së shpejti në qytetin e Gjilanit “KIDS ZONE“

IKSHPK: Asgjë nuk ka përfunduar! Virusi nuk po tallet! Virusi, 21 raste të reja mbani maskat e distancën

IKSHPK: Asgjë nuk ka përfunduar! Virusi nuk po tallet! Virusi, 21 raste të reja mbani maskat e distancën

Uber largoi nga puna 3.500 punonjës, si pasojë e COVID-19

Uber largoi nga puna 3.500 punonjës, si pasojë e COVID-19

Të infektuarit me koronavirus sot, 12 policë të Prizrenit

Të infektuarit me koronavirus sot, 12 policë të Prizrenit

Nëntë ndërmarrje kineze SHBA sanksionuan për shkelje të të drejtave të myslimanëve

Nëntë ndërmarrje kineze SHBA sanksionuan për shkelje të të drejtave të myslimanëve

Ja kush do të largohen nga traktati ndërkombëtar për përgjimet ushtarake

Ja kush do të largohen nga traktati ndërkombëtar për përgjimet ushtarake

LDK nuk ka kërcënuar Kushtetuesen!

LDK nuk ka kërcënuar Kushtetuesen!

Haziri: S’ka raste të reja me Covid-19 në Gjilan

Haziri: S’ka raste të reja me Covid-19 në Gjilan

Solidarizohet Ambasadori gjerman me personat me aftësi të kufizuara

Solidarizohet Ambasadori gjerman me personat me aftësi të kufizuara

Rrezik serioz për destabilizimin e sigurisë në Kosovë, përfshirja e Rusisë në dialog

Rrezik serioz për destabilizimin e sigurisë në Kosovë, përfshirja e Rusisë në dialog

Pëson aksident me veturë Ermal Fejzullahu

Pëson aksident me veturë Ermal Fejzullahu

E trishtë/ U dhunua dhe u godit me thikë nga ish i dashuri, ndërron jetë 32- vjeçarja

E trishtë/ U dhunua dhe u godit me thikë nga ish i dashuri, ndërron jetë 32- vjeçarja

Si flini në çift tregon shumë për lidhjen

Si flini në çift tregon shumë për lidhjen

Geci: Ministria do të përpiqet të gjejë zgjidhje për operatorët turistik të prekur nga pandemia

Geci: Ministria do të përpiqet të gjejë zgjidhje për operatorët turistik të prekur nga pandemia