E tradhtova burrin me kolegun e punës….(Rrëfime 16+)

30.04.2016 19:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Me burrin njihem prej 8 vjetësh, ndërsa 7 vjet kemi që jemi martuar, por ende nuk kemi fëmijë, sepse kam pengesa në shtatzëni. E dua burrin tim. E duam njëri-tjetrin shumë. Kalojmë mirë, por nuk jam e kënaqur me jetën seksuale që kemi, sepse unë kam nevojë çdo ditë për seks.

Nuk kam qenë kështu, por nuk di as vetë se nga më vjen dëshira e pangopur për seks. Thënë shkurt, jam bërë e pangopshme…

Prej kur jam njohur me burrin tim, pra para 8 vjetësh, burri im ka qenë i vetmi që kam fjetur me të dhe i vetmi njeri në botë që ka prek e ka lëpirë trupin tim. Më parë unë kam punuar në një bankë, por më larguan shkaku i tepricës teknologjike, siç thoshin ata. Dhe, pas një kohe gjeta përsëri punë, përsëri në bankë.

Pse shoqet e punës më kishin zili?

Në fillim koleget e punës më kishin zili, sepse, vërtet, dallohesha me bukuri karshi tyre. Por, unë shihja punën time dhe çdo gjë shkonte mirë…

Por, rahatinë time shpirtërore ma prishi kolegu i zyrës, edhe pse, thënë të drejtën, ishte 5 vjet më i ri se unë… Me kalimin e kohës, pasi u bën 3 muaj, te kolegu im vërejta një sjellje pak më ndryshe… Më shikonte me sy tjetër… Kur dilja në kafe me të, gjatë pauzës, filloi t’më jepte edhe komplimente, si: “bukur qenke veshur sot”, “uh sa po të rrika mirë ky fustan” etj.

Në fillim isha paksa e hutuar, por duke parë sharmin e tij, u mësova me cilësimet e tij dhe filluan t’më mungojnë kur nuk i përsëriste…

Një ditë na duhej të punonim nja një orë pas orarit të punës, sepse kishim me e dorëzuar një material për mbledhjen e nesërme. Punonim në heshtje, por herë-herë më shikonte çuditshëm… Nuk u durova pa i thënë: “Hë, pse më shikon ashtu?”. Menjëherë ma ktheu: “Jam dashuruar në ty!”.

Mbeta e habitur. Nuk e prisja një gjë të tillë.

M’u morën mendtë kur më puthi…

U ngrit nga tavolina e tij, u afrua afër meje dhe dorën e djathtë e vuri mbi flokët e mi. M’u duk e nxehtë ajo dorë… E ktheva kokën kah ai që t’i them se a po e di se çfare po bën, por nuk ma dha rastin t’i them, sepse shpejt e shpejt më puthi dhe mendtë filluan t’më merën.

Pas shumë puthjeve filloi t’më zhvesh xhaketën dhe gjinjtë e mi dolën si dy molle të mëdha të kuqe…

Në çast, u ngrit shpejt dhe e mbylli derën me çelës. U kthye te unë si t’më kishte grua dhe më shtriu mbi dyshemenë e zyrës, e cila, si çdo herë, edhe sot ishte shumë e pastër…

M’i hoqi edhe të brendshmet dhe pa pëshpëritur asnjë fjalë bëmë seks sikur të kishim bërë me mijëra herë…

Por, e keqja e gjithë kësaj ishte se unë nga ajo ditë, më duhej gjithmonë të gjeja një arsye që bile nja 15 minuta të bëja seks me të…

Më nuk po mund të rrijë pa seks…

Tani jam mësuar me këtë jetë dhe, ç’është më e keqja, nuk po mund të rrijë pa bërë seks, së paku, një herë në ditë. Kur nuk jam me kolegun po i gjuhem sipëri burrit…

E, deri kur kështu, këtë nuk e di as vetë…

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


8 gjëra që i ndodhin trupit tuaj kur nuk kryeni më marrëdhënie seksuale

8 gjëra që i ndodhin trupit tuaj kur nuk kryeni më marrëdhënie seksuale

Ritës dhe motrës së saj nëna iu publikon foto me bikini

Ritës dhe motrës së saj nëna iu publikon foto me bikini

Ky është gabimi kryesor që bëni gjatë seksit

Ky është gabimi kryesor që bëni gjatë seksit

Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)