E shikoi picën nga dritarja, qeni i uritur lëpinte xhamin (Video)

02.12.2018 01:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E shikoi picën nga dritarja, qeni i uritur lëpinte xhamin (Video)

Vizitorët e një restoranti në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, e kanë parë nga afër një qen të uritur, që lëpinte xhamin e vitrinës, prapa së cilës ndodhej një picë.

Megjithëse përpiqej ta arrinte, e kishte të pamundur t’i fuste dhëmbët një pjatën me specialitetin italian, transmeton Telegrafi.

“Jepini këtij qeni një picë, sepse nisa të uritem edhe unë” si dhe “reklama më e mirë për pica, që e kam parë ndonjëherë” ishin dy prej komenteve të shumta.

Ngjarja është bërë virale, duke mbledhur edhe shumë reagime pozitive. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Ironike por Huawei ofron ndërtimin e një qendre të sigurisë kibernetike

Ironike por Huawei ofron ndërtimin e një qendre të sigurisë kibernetike

Shqipëri-Moldavi, më 11 qershor, luhet në “Arena Kombëtare”

Shqipëri-Moldavi, më 11 qershor, luhet në “Arena Kombëtare”

Nantes e kërcënon me veprimin ligjor Cardiff Cityn për transferimin e Emiliano Salas dhe shumën e 15 milionë funteve

Nantes e kërcënon me veprimin ligjor Cardiff Cityn për transferimin e Emiliano Salas dhe shumën e 15 milionë funteve

I vogli i antilopës qëndron afër leopardit, duke e ngatërruar me nënën e tij – gjithçka shkon në rregull, derisa tenton të largohet prej tij (Video)

I vogli i antilopës qëndron afër leopardit, duke e ngatërruar me nënën e tij – gjithçka shkon në rregull, derisa tenton të largohet prej tij (Video)

Truri i grave është katër vjet më i ri sesa truri i burrave

Truri i grave është katër vjet më i ri sesa truri i burrave

Faturat e larta, shefja e restorantit u habit kur kuptoi se po paguante edhe rrymën e hotelit pranë – për shtatë vite me radhë (Foto)

Faturat e larta, shefja e restorantit u habit kur kuptoi se po paguante edhe rrymën e hotelit pranë – për shtatë vite me radhë (Foto)

Themeluesi i Vine dhe HQ Trivia vdiq nga një overdozë droge

Themeluesi i Vine dhe HQ Trivia vdiq nga një overdozë droge

Gerard Pique edhe një përballje kundër rivalit të përbetuar

Gerard Pique edhe një përballje kundër rivalit të përbetuar

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi takime me homologët e tij nga Danimarka e Qipro

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi takime me homologët e tij nga Danimarka e Qipro

Befason të dashurën kur ajo e pret më së paku, i hedhë pudër me pajisjen që frynë ajër (Video)

Befason të dashurën kur ajo e pret më së paku, i hedhë pudër me pajisjen që frynë ajër (Video)

Financat e Spotify po kalojnë momente të shkëlqyera

Financat e Spotify po kalojnë momente të shkëlqyera

Luis Suarez – Karim Benzema, ‘lufta’ për 9-shin më të mirë

Luis Suarez – Karim Benzema, ‘lufta’ për 9-shin më të mirë

Çfarë do t’ju ndodhte nëse do të eliminonit sheqerin për vetëm nëntë ditë?

Çfarë do t’ju ndodhte nëse do të eliminonit sheqerin për vetëm nëntë ditë?

Philadelphia 76ers dhe L.A. Clippers shkëmbejnë basketbollistët

Philadelphia 76ers dhe L.A. Clippers shkëmbejnë basketbollistët

Foto të reja të Galaxy S10 tregojnë telefonin në dy ngjyra

Foto të reja të Galaxy S10 tregojnë telefonin në dy ngjyra

Ekspertët e befasuar me krijesat misterioze që ngjajnë me ‘minj të vegjël’ (Video)

Ekspertët e befasuar me krijesat misterioze që ngjajnë me ‘minj të vegjël’ (Video)