E pabesueshme, emigranti zbulohet në motorin e makinës (Foto)

31.08.2015 22:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E pabesueshme, emigranti zbulohet në motorin e makinës (Foto)

Tentativat e emigrantëve për t’iu larguar tmerrit të luftrave dhe varfërisë kanë arritur kulmin.

Policët spanjollë në pikën kufitare të El Tarajal, mes Marokut dhe enklavës spanjolle të Ceuta-s, mbetën pa mend kur hapën  kofanon e një veture dhe brenda në të gjetën një emigrant.

Pak kohë më parë dy të tjerë ishin kapur brenda vendit të gomës rezervë.

Melilla, nascosti al posto della ruota di scorta per entrare in EuropaMelilla, nascosti al posto della ruota di scorta per entrare in Europa

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit

Habit i riu, merr lavamanin për të larë duart me vete (Foto)

Habit i riu, merr lavamanin për të larë duart me vete (Foto)

Tenton të bëj stila me motoçikletë

Tenton të bëj stila me motoçikletë

Pasi i goditi dhe i rrëzoi në tokë atë dhe nënën e tij, i inatosur djali i vogël godet makinën me shkelma

Pasi i goditi dhe i rrëzoi në tokë atë dhe nënën e tij, i inatosur djali i vogël godet makinën me shkelma

Si të shpëtoni nga aroma e pakëndshme e këpucëve

Si të shpëtoni nga aroma e pakëndshme e këpucëve

“Stupcat” tallen keq me zgjedhjet, tregojnë si shiten votat në Kosovë

“Stupcat” tallen keq me zgjedhjet, tregojnë si shiten votat në Kosovë

Ramush Haradinaj mbyll me këngë emisionin

Ramush Haradinaj mbyll me këngë emisionin

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)

Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)