E goditi një grua të panjohur nga prapa, kjo shaka i kushtoi hiq më pak se 60 mijë euro (Video)

22.03.2018 12:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E goditi një grua të panjohur nga prapa, kjo shaka i kushtoi hiq më pak se 60 mijë euro (Video)

Një shaka përmes së cilës një grua u godit nga prapa i ka kushtuar realizuesit të saj hiq më pak se 60 mijë euro.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një shaka në të cilën shihet një burrë i cili godet nga prapa në këmbën e saj një grua, derisa ajo gjendej anash një rruge në Barcelonë.

Ai e godet atë me forcë në këmbën e majtë, duke e detyruar atë të “shtrembërojë” dhe të rrëzohet në tokë.

Megjithatë, kjo shaka atij i ka kushtuar jo pak.

Pas sulmit të shkurtit 2015, një njësi e policisë katalanase publikoi videoklipin me mesazhin: “Na ndihmoni të kapim këtë person që mendon se është në rregull të sulmosh njerëz të pafajshëm”.

Pasi videoja u bë virale në rrjetet sociale, ai u paraqit në stacionin e policisë lokale.

Dhe tani, ai ka rënë dakord të paguajë 60.000 euro për gruan e paidentifikuar në kompensim.

Siç bëhet e ditur më tej, një “shaka” e tillë nuk ishte pa pasoja për gruan. Ajo dëmtoi kyçin e këmbës, pësoi lëndime të lehta në gjurin dhe dorën e saj të majtë, si dhe lëndime të tjera, të cilat e mbajtën në pushim mjekësor për 75 ditë. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Lëndohet Messi, lëshon fushën në pjesën e parë ndaj Sevillas

Lëndohet Messi, lëshon fushën në pjesën e parë ndaj Sevillas

Masturbimi vret 100 njerëz çdo vit, ja si të dalloni "viktimat e kënaqësisë"

Masturbimi vret 100 njerëz çdo vit, ja si të dalloni "viktimat e kënaqësisë"

Kololli vazhdon me formë të lartë dhe gola, shënon edhe ndaj Young Boysit

Kololli vazhdon me formë të lartë dhe gola, shënon edhe ndaj Young Boysit

Përditësimi i fundit i Windows 10-ës “tmerron” përdoruesit

Përditësimi i fundit i Windows 10-ës “tmerron” përdoruesit

Real Madridi ka marrëveshje me Conten?

Real Madridi ka marrëveshje me Conten?

Impotenca prek të gjithë, por ekziston zgjidhja që të jeni të fuqishëm në krevat

Impotenca prek të gjithë, por ekziston zgjidhja që të jeni të fuqishëm në krevat

Barcelona i kthehet fitores dhe kreut në La Liga pasi mposhtën Sevillan – Katalunasit janë gati për El Clasico   

Barcelona i kthehet fitores dhe kreut në La Liga pasi mposhtën Sevillan – Katalunasit janë gati për El Clasico   

Të gjitha raportimet e para rreth lëndimit të Messit: Mungesa, trajtimi nga klubi, paniku te tifozët, shqetësimi në fytyrën e argjentinasit

Të gjitha raportimet e para rreth lëndimit të Messit: Mungesa, trajtimi nga klubi, paniku te tifozët, shqetësimi në fytyrën e argjentinasit

Versioni i ri Windows 10-ës fshin të dhënat e përdoruesve, Microsoft ndalon përditësimin

Versioni i ri Windows 10-ës fshin të dhënat e përdoruesve, Microsoft ndalon përditësimin

Ja pse një mashkull duhet t’i bëjë masazh partneres së tij

Ja pse një mashkull duhet t’i bëjë masazh partneres së tij

Barcelona konfirmon lëndimin e Messit, ndeshjet që do të mungojë argjentinasi

Barcelona konfirmon lëndimin e Messit, ndeshjet që do të mungojë argjentinasi

Kritikohet kërcënimi për censurë i faqeve të internetit

Kritikohet kërcënimi për censurë i faqeve të internetit

Allegri i dëshpëruar me barazimin ndaj Genoas: Futbollistët e kishin mendjen te Manchester Unitedi

Allegri i dëshpëruar me barazimin ndaj Genoas: Futbollistët e kishin mendjen te Manchester Unitedi

Barcelona 4-2 Sevilla, notat e lojtarëve

Barcelona 4-2 Sevilla, notat e lojtarëve

Ka mbështjellë kokën me këtë shami me dy veprime, dhe kur ta shihni arsyen do të kënaqeni! Si nuk e kemi ditur këtë më herët?!

Ka mbështjellë kokën me këtë shami me dy veprime, dhe kur ta shihni arsyen do të kënaqeni! Si nuk e kemi ditur këtë më herët?!

Inter-Milan: Formacionet e mundshme, Spalletti i beson Politanos

Inter-Milan: Formacionet e mundshme, Spalletti i beson Politanos