E dini se ka gjoks fantastik, por a e keni parë sa seksi kërcen Emily Ratajkowski?

14.06.2018 02:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E dini se ka gjoks fantastik, por a e keni parë sa seksi kërcen Emily Ratajkowski?

Bukuroshja 27-vjeçare është pa dyshim një prej mbretëreshave të industrisë së modelimit, dhe asaj i pëlqen të kërcejë për ndjekësit e saj në Instagram, kur s’është e zënë duke modeluar për linjën e saj të bikinive “Inamorata Swimwear”, apo duke folur për dekoltenë e saj “të fuqishme”. 

Qoftë kur EmRata është pranë një pishine me bikini, qoftë kur është me gjoksin e zbuluar në plazh, apo duke bërë qejf me shoqe seksi që s’mund të rezistojnë pa e prekur, ta shikosh atë duke tundur trupin e saj kurrë s’është aktivitet i mërzitshëm.

Shijojini 10 shembuj të bukur më poshtë. /Express/

Big mood @inamorataswim

Way too much fun. Thank you all for the bday wishes!

Wavy baby

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

When you’re too excited about vacation ????

????????

Instagram post by Emily Ratajkowski * May 15, 2016 at 6:38pm UTC

I get it how I live it

J’adore

WELCOME HOME is almost finished and we’re doing a little dance to celebrate! Love this dude @glassofwhiskey and can’t wait for you all to see what we’ve been up to! ????????????❤️ link in my bio

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Viti i çmendurive për portierët; S’ndodhte prej thuajse 2 dekadash

Viti i çmendurive për portierët; S’ndodhte prej thuajse 2 dekadash

Stadiumi Nacional në Drenas do të jetë më i bukuri në Kosovë dhe Regjion

Stadiumi Nacional në Drenas do të jetë më i bukuri në Kosovë dhe Regjion

MTI-ja urdhëron largimin e lodrës “SLIME” nga tregu i Kosovës

MTI-ja urdhëron largimin e lodrës “SLIME” nga tregu i Kosovës

Një “bombë” si Demi! (FOTO)

Një “bombë” si Demi! (FOTO)

Trajtimi i keq i Behramit, thirrje për të rinjtë në Zvicër të luajnë për Kosovën

Trajtimi i keq i Behramit, thirrje për të rinjtë në Zvicër të luajnë për Kosovën

Dua në Kosovë, pjesë e festivalit të organizuar nga Dukagjin Lipa

Dua në Kosovë, pjesë e festivalit të organizuar nga Dukagjin Lipa

Asensio e Bale shkëlqejnë në fitoren e Realit ndaj Romës (VIDEO)

Asensio e Bale shkëlqejnë në fitoren e Realit ndaj Romës (VIDEO)

AKEP tender të ri frekuencash me vlerë 22 milion euro, pritet rritja e shpejtësisë së internetit

AKEP tender të ri frekuencash me vlerë 22 milion euro, pritet rritja e shpejtësisë së internetit

Pajisjet shtëpiake që mund të jenë të rrezikshme nëse nuk i pastroni

Pajisjet shtëpiake që mund të jenë të rrezikshme nëse nuk i pastroni

Arra braziliane – sa bën të hamë brenda një dite

Arra braziliane – sa bën të hamë brenda një dite

Orët inteligjente të Fossil vinë me Google Play dhe sensorë për matjen e rrahjeve të zemrës

Orët inteligjente të Fossil vinë me Google Play dhe sensorë për matjen e rrahjeve të zemrës

Komisioni Evropian kërkon implementimin e një karikuesit të përbashkët telefonësh

Komisioni Evropian kërkon implementimin e një karikuesit të përbashkët telefonësh

Dorëzohet Real Madridi, Kovacic drejt Chelsea në huazim

Dorëzohet Real Madridi, Kovacic drejt Chelsea në huazim

Si 16-vjeçar filloi të mbjell çdo ditë drunj, pas 39 viteve e shndërroi ishullin në një pyll ku jetojnë tigrat dhe elefantët (Foto)

Si 16-vjeçar filloi të mbjell çdo ditë drunj, pas 39 viteve e shndërroi ishullin në një pyll ku jetojnë tigrat dhe elefantët (Foto)

Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve e para

Klubet që kanë shpenzuar më së shumti deri më tani, Juve e para

Bletët frymëzojnë hulumtuesit e dronëve

Bletët frymëzojnë hulumtuesit e dronëve