E dashura e re e Brad Pitt i ngjan një prej grave më të bukura në botë – foto

29.09.2020 19:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E dashura e re e Brad Pitt i ngjan një prej grave më të bukura në botë – foto

Nicole Poturalski u bë e famshme në botë për lidhjen e saj të pretenduar me Brad Pitt.

Bukuroshja 27-vjeçare në fakt është ende e martuar me burrin e saj 68-vjeçar Roland Mary me të cilin ka një djalë, por ata duket se kanë një martesë të hapur.

“Brad Pitt u takua me Nicole vitin e kaluar në restorantin Borchardt në pronësi të burrit të saj Roland. Aktori ka ardhur në restorant prej vitesh dhe e njeh Roland për një kohë të gjatë. Nicole i dha numrin e saj të telefonit sapo u takuan dhe këtu filluan shkëndijat midis atyre ”, tha një mik i Nicole.

Askush nga aktorët kryesorë nuk e ka komentuar ndonjëherë publikisht këtë çështje, por fakti është se Nicole, e cila u bë një yll, përfitoi më shumë.

Kështu që fotografët ishin të lumtur që e fotografuan atë në premierën e “Jim Button and the Wild 13” në Berlin, dhe ajo arriti në tapetin e kuq në një kombinim të rastësishëm të pantallonave të zeza dhe një xhakete lëkure, ndërsa ajo lidhi një shall ngjyrë kafe rreth qafës së saj.

Gjithashtu, bukuroshja nuk ka vënë grim, dhe është e mahnitshme se sa e ngjashme është me kolegen e saj shumë më të njohur Irina Shayk.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vdes edhe një tjetër legjendë e futbollit botëror

Vdes edhe një tjetër legjendë e futbollit botëror

​Dyshime mbi vdekjen e Maradonas, nisin hetimet nga policia

​Dyshime mbi vdekjen e Maradonas, nisin hetimet nga policia

Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit – sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?

Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit – sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?

​Vendosja e shtatores së Fadil Vokrrit në Prishtinë, Shpend Ahmeti lëshon një paralajmërim

​Vendosja e shtatores së Fadil Vokrrit në Prishtinë, Shpend Ahmeti lëshon një paralajmërim

​Nuk mjafton Casemiro, Alavesi e mposht Real Madridin

​Nuk mjafton Casemiro, Alavesi e mposht Real Madridin

Marotta: Ky është problemi i Eriksenit me Interin

Marotta: Ky është problemi i Eriksenit me Interin

Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian