E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

18.10.2020 20:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

Pasi vajza u largua, një burrë nga Australia vendosi të hakmerrej ndaj saj dhe Facebook po gumëzhit për këtë.

Burri i braktisur postoi një reklamë në Facebook në të cilën ai hodhi në shitje çantën që i përkiste ish- partneres së tij për 20 dollarë.

Çelësi është në çmim, megjithëse është një çantë false të brendit Jimmy Choo, por çështja është në fjalët e tij.

“Unë po shes çantën e rreme të ish-së dashurës sime. Ajo përputhej shumë me personalitetin e saj, pasi ajo është e rreme ashtu si ajo.”

Burri më pas zbuloi në Facebook se e dashura e tij kishte kryer operacione plastike dhe se ajo shpesh shkonte në solarium, shkruan Daily Mail.

“Në shikim të parë, çanta, ashtu si vajza, duket si origjinale, por kur e shikon nga afër, bëhet e qartë se ka shumë nga karakteristikat e saj që nuk janë të bukura dhe se diçka qelbet (jo çanta, ajo ka një erë fantastike)”, vazhdoi ai.

Ai më pas tregoi pjesën e brendshme të çantës dhe tha: “Çanta është e zbrazët, ashtu si shpirti i saj, dhe megjithëse ajo vepron sikur të jetë e vërtetë, së shpejti e kupton se ky është një imitim i lirë”.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Njihuni me futbollistin më problematik në botë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian

Vdes legjenda e futbollit botëror Diego Armando Maradona

Vdes legjenda e futbollit botëror Diego Armando Maradona

PSG mposht Leipzigun, Man United Basaksehirin

PSG mposht Leipzigun, Man United Basaksehirin

Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së

Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së

Shteti shet veturën e konfiskuar, tash duhet t’i kthejë borxhin pronarit

Shteti shet veturën e konfiskuar, tash duhet t’i kthejë borxhin pronarit

​5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë

​5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë

​5 mënyra për të shmangur infektimin me koronavirus në ambiente të mbyllura

​5 mënyra për të shmangur infektimin me koronavirus në ambiente të mbyllura