Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

09.04.2019 14:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

Caroline O’Donovan është kthyer e lodhur nga puna, ndërsa kur arriti në shtëpinë që ndodhet në Cork të Irlandës, mbeti e habitur me lojërat që ia kishin përgatitur fëmijët e saj.

Derisa dyshemeja e korridorit ishte përplot me gota plastike të mbushura me ujë, të cilat u detyrua t’i largonte me shumë mund, ndërsa fëmijët e saj qeshnin dhe e regjistronin, transmeton Telegrafi.

“Do të na përzë nga shtëpia” ka thënë e bija saj, duke treguar dhomën e gjumit që ia kishin mbuluar me folie alumini.

Ende pa e parë gjendjen e dhomës, ajo u përball edhe me dhjetëra gota të mbushura me ujë, që ishin para derës dhe ia pamundësonin hyrjen.

Megjithatë, O’Donovan u shfaq e buzëqeshur dhe vazhdonte të pastronte, teksa pastronte gjatë tërë kohës. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Aplikacioni i ri i Snapchat në Android tashmë në të njëjtin nivel me atë të iOS

Aplikacioni i ri i Snapchat në Android tashmë në të njëjtin nivel me atë të iOS

Kafeja dhe teknologjia “Blockchain”

Kafeja dhe teknologjia “Blockchain”

YouTuberi ndërton iPhone 850 dollarë për 400 dollarë me pjesë të blera në eBay

YouTuberi ndërton iPhone 850 dollarë për 400 dollarë me pjesë të blera në eBay

Hapet tenderi i parë i privatizimit të Telekomit të Kosovës

Hapet tenderi i parë i privatizimit të Telekomit të Kosovës

Telefonët me palosje do të arrijnë në 30 milionë deri më 2023

Telefonët me palosje do të arrijnë në 30 milionë deri më 2023

iPhone i parë me 5G mund të shtyhet në 2021

iPhone i parë me 5G mund të shtyhet në 2021

Versioni i parë i shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome i disponueshëm

Versioni i parë i shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome i disponueshëm

Dalja në bursë e Pinterest mund të vlerësojë kompaninë me 9 miliardë dollarë

Dalja në bursë e Pinterest mund të vlerësojë kompaninë me 9 miliardë dollarë

Me kanabis në xhepa shkoi në stacionin policor, ankesa e 33-vjeçarit befasoi policinë

Me kanabis në xhepa shkoi në stacionin policor, ankesa e 33-vjeçarit befasoi policinë

Dënohet me katër vite burg sepse pastroi Bitcoin me vlerë 500,000 dollarë

Dënohet me katër vite burg sepse pastroi Bitcoin me vlerë 500,000 dollarë

Raport: iPhone e 2019-ës vinë me tre kamera të pasme

Raport: iPhone e 2019-ës vinë me tre kamera të pasme

Bashkimi Evropian do të mbështesë planin e taksës dixhitale edhe nëse mungon konsensusi global

Bashkimi Evropian do të mbështesë planin e taksës dixhitale edhe nëse mungon konsensusi global

Aeroplani ngadalësoi shpejtësinë, shkaku i një flamengoje që lëvizte ngadalë në pistë (Video)

Aeroplani ngadalësoi shpejtësinë, shkaku i një flamengoje që lëvizte ngadalë në pistë (Video)

Grafina, një material i ri me aftësi të rralla

Grafina, një material i ri me aftësi të rralla