Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

17.10.2020 13:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Vetëm dy minuta lojë iu deshën Liverpoolit për të gjetur golin e avantazhit ndaj Evertonit, raporton KosovaPress.

Pas një aksioni perfekt të organizuar, ishte senegalezi Sadio Mane ai i cili realizoi për avantazhin e mysafirëve.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Formacionet e mundshme të derbit mes Interit dhe Milanit

Formacionet e mundshme të derbit mes Interit dhe Milanit

Ronaldo: Nuk e kam shkelur protokollin, pres të kthehem së shpejti e të shijoj jetën

Ronaldo: Nuk e kam shkelur protokollin, pres të kthehem së shpejti e të shijoj jetën

Nesër Drag Race i fundit për këtë vit

Nesër Drag Race i fundit për këtë vit

Kabineti i Komshiq: Vendimi për mos njohjen e Kosovës nuk ishte unanim

Kabineti i Komshiq: Vendimi për mos njohjen e Kosovës nuk ishte unanim

Goli i Hadergjonajt zgjidhet si më i miri në “Play-Off” në Ligën e Kombeve

Goli i Hadergjonajt zgjidhet si më i miri në “Play-Off” në Ligën e Kombeve

Babai i Krasniqit i kërkon atij ti “var dorëzat”, Krasniqi i kthen përgjigje

Babai i Krasniqit i kërkon atij ti “var dorëzat”, Krasniqi i kthen përgjigje

Krasniqi: Grushti ndaj Boesel ishte grushti i 15 viteve, pas meçit ai përfundoi në spital

Krasniqi: Grushti ndaj Boesel ishte grushti i 15 viteve, pas meçit ai përfundoi në spital

Deschamps lavdëron Pogban në përballjen ndaj Kroacisë

Deschamps lavdëron Pogban në përballjen ndaj Kroacisë

Vieri frikëson Milanin: Ky lojtar i Interit është më i miri në botë

Vieri frikëson Milanin: Ky lojtar i Interit është më i miri në botë

Greqi – Kosovë, mbyllet pa fitues, Kosova me lojë më cilësore por pa rezultat

Greqi – Kosovë, mbyllet pa fitues, Kosova me lojë më cilësore por pa rezultat

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Greqi – Kosovë, rezultati dhe statistikat

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Greqi – Kosovë, rezultati dhe statistikat

“Përshëndetje baba”. Totti mallëngjen me mesazhin lamtumirës për babain

“Përshëndetje baba”. Totti mallëngjen me mesazhin lamtumirës për babain

Lituani – Shqipëri, formacionet zyrtare

Lituani – Shqipëri, formacionet zyrtare

Kryeministri Hoti takohet me Haxhi Krasniqin

Kryeministri Hoti takohet me Haxhi Krasniqin

Drita – Trepça 89, mbyllet me këtë rezultat

Drita – Trepça 89, mbyllet me këtë rezultat