Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze

09.04.2019 16:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze

Dua Lipa do të jetë fytyra të cilën do ta shohim në ballinën e revistës franceze “Elle”.

Këngëtarja Dua Lipa ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve se do të jetë në ballinën e revistës franceze “Elle” muajin e ardhshëm, shkruan lajmi.net.

Dua pranë njërit postim ka treguar se numri i kësaj reviste pjesë e së cilës edhe do të jetë ka për t’u publikuar në muajin maj.

Këngëtarja shqiptare i ka falënderuar bashkëpunëtorët dhe ka treguar se ndihet e priviligjuar që ka punuar me ta.

Ajo po e shijon po ashtu suksesin e projekteve muzikore të cilat në kanalin zyrtar në Youtube kanë shumë klikime.

Kënga e saj e fundit është ‘Swan Song’. Kjo këngë është realizuar edhe me videoklip dhe është kolona zanore e filmit të ri “Alita: Battle Angel”.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze

Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze

Telefoni 1600 dollarësh prej titaniumi del në shitje

Telefoni 1600 dollarësh prej titaniumi del në shitje

Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Aplikacioni i ri i Snapchat në Android tashmë në të njëjtin nivel me atë të iOS

Aplikacioni i ri i Snapchat në Android tashmë në të njëjtin nivel me atë të iOS

Kafeja dhe teknologjia “Blockchain”

Kafeja dhe teknologjia “Blockchain”

YouTuberi ndërton iPhone 850 dollarë për 400 dollarë me pjesë të blera në eBay

YouTuberi ndërton iPhone 850 dollarë për 400 dollarë me pjesë të blera në eBay

Hapet tenderi i parë i privatizimit të Telekomit të Kosovës

Hapet tenderi i parë i privatizimit të Telekomit të Kosovës

Telefonët me palosje do të arrijnë në 30 milionë deri më 2023

Telefonët me palosje do të arrijnë në 30 milionë deri më 2023

iPhone i parë me 5G mund të shtyhet në 2021

iPhone i parë me 5G mund të shtyhet në 2021

Versioni i parë i shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome i disponueshëm

Versioni i parë i shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome i disponueshëm

Dalja në bursë e Pinterest mund të vlerësojë kompaninë me 9 miliardë dollarë

Dalja në bursë e Pinterest mund të vlerësojë kompaninë me 9 miliardë dollarë

Me kanabis në xhepa shkoi në stacionin policor, ankesa e 33-vjeçarit befasoi policinë

Me kanabis në xhepa shkoi në stacionin policor, ankesa e 33-vjeçarit befasoi policinë

Dënohet me katër vite burg sepse pastroi Bitcoin me vlerë 500,000 dollarë

Dënohet me katër vite burg sepse pastroi Bitcoin me vlerë 500,000 dollarë

Raport: iPhone e 2019-ës vinë me tre kamera të pasme

Raport: iPhone e 2019-ës vinë me tre kamera të pasme

Bashkimi Evropian do të mbështesë planin e taksës dixhitale edhe nëse mungon konsensusi global

Bashkimi Evropian do të mbështesë planin e taksës dixhitale edhe nëse mungon konsensusi global