Dua Lipa e fotografon dhe e hedh në rrjetet sociale

09.04.2020 18:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dua Lipa e fotografon dhe e hedh në rrjetet sociale

Këngëtarja shqiptare me fame botërore, Dua Lipa, këto javë ka qëndruar e mbyllur me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Dyshja po qëndrojnë në një banesë me qira në Londër, pasi siç ka treguar Dua në një intervistë të dhënë javë më pare, apartamenti I tyre ishte përmbytur komplet nga renovimet që kishin bërë fqinjët, gjatë kiohës sa ajo ndodhej me turne në Australi.

Ajo ndërkohë gjatë ditëve të izolimit, ka shfrytëzuar rastin që të jetë pranë fansave përmes rrjeteve sociale.

Ndërsa ka publikuar një album me një sërë imazhesh të realizuara gjatë karantinës, në sy tek fansat ra një imazh i të dashurit të saj, Anwar Hadid.

Ky i fundit në mungesë të shkuarjes te berberi, mesa duket kishte vendosur t’i shkurtonte flokët vet në një prej ditëve të karantinës, ndërkohë që e dashura e tij e fotografonte fshehurazi nga mrapa.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Këtë fotografi ajo e ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, duke i bërë shumë prej tyre të qeshin me mënyrën se si ajo kishte gjetur momentin e papërshtatshëm për të realizuar këtë foto me të dashurin e saj.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Qeveria heq karantinën për Klinën, Vitinë e Malishevën

Qeveria heq karantinën për Klinën, Vitinë e Malishevën

Mbi 1 milion euro janë mbledhur taksa nga importi i mallrave nga Serbia, që nga reciprociteti

Mbi 1 milion euro janë mbledhur taksa nga importi i mallrave nga Serbia, që nga reciprociteti

Skenarët e mundshëm të krizës

Skenarët e mundshëm të krizës

Emini: Krijimi i qeverisë Hoti ka shumë gjasë të sjellë destabilizim

Emini: Krijimi i qeverisë Hoti ka shumë gjasë të sjellë destabilizim

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

Kurti: Aryeja e dërgimit të kërkesës për opinion në Komisionin e Venedikut

Kurti: Aryeja e dërgimit të kërkesës për opinion në Komisionin e Venedikut

Efektet e distancimit social – ndikimi në aspektin psikologjik dhe menaxhimi i tyre

Efektet e distancimit social – ndikimi në aspektin psikologjik dhe menaxhimi i tyre

Ancelotti: Skuadra e Milanit që humbi Ligën e Kampionëve ndaj Liverpool në vitit 2005 ishte më e mirë se ekipet fituese të vitit 2003 dhe 2007

Ancelotti: Skuadra e Milanit që humbi Ligën e Kampionëve ndaj Liverpool në vitit 2005 ishte më e mirë se ekipet fituese të vitit 2003 dhe 2007

Ismaili: Tendencat autoritare të Qeverisë Kurti duhet të ndalen

Ismaili: Tendencat autoritare të Qeverisë Kurti duhet të ndalen

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kadrijaj: Haxhiu dhe Vitia po merren me trafikime testesh dhe njerëzish

Kadrijaj: Haxhiu dhe Vitia po merren me trafikime testesh dhe njerëzish

Heshtja e ndërkombëtarëve 21 vjet pas lufte, është amnisti për këto krime

Heshtja e ndërkombëtarëve 21 vjet pas lufte, është amnisti për këto krime

Kurti: Bisedova në telefon me përfaqësuesit e Sanxhakut, folëm rreth gjendjes së koronavirusit

Kurti: Bisedova në telefon me përfaqësuesit e Sanxhakut, folëm rreth gjendjes së koronavirusit

Tri figura të larta të LDK-së të pakënaqur me koalicionin në ardhje

Tri figura të larta të LDK-së të pakënaqur me koalicionin në ardhje

Miftaraj për InfoSot: Masa e përkohshme nuk e vërteton nëse dekreti i Presidentit është i bazuar në Kushtetutë

Miftaraj për InfoSot: Masa e përkohshme nuk e vërteton nëse dekreti i Presidentit është i bazuar në Kushtetutë

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër

Kancelarja gjermane jep lajmin e mirë: Vaksina të jetë për të gjithë, Gjermania do ta marr përsipër