Djali 10-vjeçar la shtatzënë 13-vjeçaren, analizat: Ai nuk mund të bëhet baba, vajza: Vetëm atë kam pasur

24.01.2020 20:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Djali 10-vjeçar la shtatzënë 13-vjeçaren, analizat: Ai nuk mund të bëhet baba, vajza: Vetëm atë kam pasur

Një djalë dhjetë vjeçar, i cili u akuzua se ka lënë shtatzënë një vajzë 13-vjeçare është shumë i papjekur seksualisht për të prodhuar spermë, sipas një mjeku rus që ekzaminoi fëmijën për një shfaqje televizive ruse.

Por vajza ka këmbëngulur që ajo nuk kishte partner tjetër dhe fjalët e saj janë besuar nga një psikologe e profilizuar ruse.

Fëmijët u shfaqën në televizion me lejen e prindërve, dhe u zbuluan fytyrat e fëmijëve në qendër të një çështje që ka shkaktuar polemika dhe shqetësime të thella në Rusi.

Djali dhe prindërit e tij ranë dakord për ekzaminimin e tij mjekësor me rezultatet e zbuluara i panë miliona shikuesve kur fëmijët Ivan dhe Darya ishin jashtë studios.

Megjithë raportet e përhapura se ai e la atë shtatzënë, në shfaqjen e njohur ‘On Air Live’ me prezantuesin, Andrey Malakhov, Evgeny Grekov, një ekspert i urologjisë dhe andrologjisë, mohoi që Ivan mund të ishte babai.

Ai u tha shikuesve: ‘Ne kontrolluam rezultatet e laboratorit tre herë, kështu që nuk mund të ketë ndonjë gabim. Nuk mund të ketë qeliza sperme. Ai është ende një fëmijë.’

‘Nuk ka as asnjë testosteron. Dhe vetëm për të shtuar, ai ende ka organe seksuale fëminore. Puberteti nuk ka filluar. Kështu që kemi shumë pyetje. ‘

Vajza u akuzua që mund të kishte pasur mardhënje më një fqinj i cili është në të 40-at.

Fqinji tha: ‘Natyrisht, dikush tjetër e bëri këtë. Ata thjesht duan ta varin atë tani tek djali. ‘

Por Darya e mohoi këtë dhe zbuloi se ajo dhe Ivan kishin bërë seks në shtëpinë e tij kur nëna e tij ishte larg.

Ajo u tha shikuesve: ‘Ishte ideja e Ivan [të bënte seks]. Por nuk më vinte në mendje.

‘Ai mbylli derën duke e lënë çelësin në bravë, kështu që nëna e tij nuk mund të hapte derën. Ishte pak e frikshme – se do të ishte e dhimbshme.

‘Ishte vetëm pak – dhe atëherë gjithçka ishte normale. Ishte pak e turpshme, thjesht po fshiheshim nën batanije.

“Unë nuk mendoja se në moshën 10 vjeç ai mund të bëjë gjëra të tilla … Mendova se asgjë nuk do të ndodhte.”

“Pasi e bëmë për herë të parë, u fshehëm nga njëri-tjetri nën batanijet nga turpi”, shtoi Darya.

Psikologu Denis Davydov tha kur Darya u mor në pyetje nëse ajo kishte pasur ndonjë tjetër, ajo dha një “kundërshtim të mprehtë”.

“Kjo më jep të drejtën të them se ajo nuk kishte asnjë kontakt me djem ose burra të tjerë, ajo ka pasur vetëm Ivanin si partner”, pohoi ai.

Ivan tha që ‘Darya nuk ka qenë kurrë me një burrë tjetër dhe se ai është babai i foshnjës së saj’.

Fëmijët thonë se ata u bënë objektiv ngacmimi në qytet pasi historia e tyre u bë e njohur.

Sipas fëmijëve, ata u takuan me njëri-tjetrin një vit më parë dhe u dashuruan në shikim të parë.

Darya, e cila është dy muajshe shtatzënë, tha gjatë shfaqjes On Air: ‘Një shoqja ime na prezantoi dhe dy ditë më vonë filluam të takoheshim.

‘Ivan tha se ishte i dashuruar me mua. Ne u përpoqëm të kalonim sa më shumë kohë së bashku. Ne na pëlqen të ecim nëpër rrugë duke mbajtur duart dhe duke u puthur ‘.

Sipas vajzës, e cila po planifikon të mbajë fëmijën, ajo dhe i dashuri i saj kujdesen për njëri-tjetrin.

Vajza dhe nëna e saj dëshirojnë ta mbajnë fëmijën, por është shumë herët në shtatzëni për një kontroll të ADN-së mbi fëmijën, i cili do të përfundojë më vonë.

Shpejt pasi filloi jetën e tyre seksuale, Darya tha që ndjehej e sëmurë dhe filloi të vuante nga nauze dhe vjellje të vazhdueshme.

Nëna e Darya, Elena, 35 vjeç, e çoi atë në spital për ekzaminime, por mjekët nuk arritën të gjenin shkakun e ‘sëmundjes’ së saj.

Më në fund, Elena bleu një pajisje për testin e shtatzënisë dhe i mësoi vajzës së saj se si ta përdorë atë.

Elena, e cila ishte gjithashtu pjesëmarrëse në shfaqje, tha: ‘Testi tregoi se Darya ishte shtatzënë. Pas kësaj, ajo rrëfeu se bënte seks me Vanya. Isha në shok. Unë nuk mund të them asnjë fjalë.

‘Nuk mund ta kuptoj si mund të jetë kjo? Thjesht zgjohu, nuk mund ta besoj.

‘Kur filluam të flasim ajo tha që nuk do ta vriste fëmijën dhe unë mbështes vendimin e saj. Nuk dua që ajo të kalojë nën thikë ’.

Nëna e djalit, Galina, 28 vjeç, është e bindur që po thotë të vërtetën dhe po planifikon të ndihmojë Daryan për të rritur fëmijën.

Ajo tha: ‘Nuk dija çfarë të them pasi mësova se djali im 10-vjeçar do të bëhet baba.

“Unë mendoj se vetë Ivan nuk e kupton plotësisht atë që ndodhi.

‘Ata nuk përdorën ndonjë kontraceptiv dhe padyshim që nuk i kuptuan pasojat e mundshme.

‘Unë e besoj djalin tim, se ai është babai. E kuptoj që ai ndoshta nuk e kupton atë që ndodhi.

‘Ai është vetëm një djalë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Mr. President Trump, say, enough is enough!

Mr. President Trump, say, enough is enough!