Djalë apo vajzë? Veliaj tregon çfarë fëmije dëshiron të ketë

30.04.2018 23:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Djalë apo vajzë? Veliaj tregon çfarë fëmije dëshiron të ketë

Pyetjeve pikante të vogëlushëve, kryetari Veliaj iu përgjigj me shumë çiltërsi. 

Çifti Veliaj dhe Arjola nuk kanë ende një fëmijë, dhe kjo ishte dhe një nga pyetjet që i bëri njëri prej fëmijëve. 

Kur të bëni një fëmijë, kujt do të doje ti ngjajë?

Erion Veliaj- Shpresoj ti ngjajë teta Arjolës, sepse ajo është shumë e bukur dhe shumë e zgjuar.

Çfarë do të lindë gruaja jote, çun apo vajzë?

Erion Veliaj-Shpresoj shumë që në të bëjmë një fëmijë dhe ndoshta këtë vit që teta Arjola ka mbaruar doktoraturën, jemi gati që të bëjmë një fëmijë. Unë dua shumë një gocë.

Ti ju thua fëmijëve të botës që juve ju kam si fëmijët e tu. Dmth, unë kam, dy baba? Edhe unë jam fëmijë bote…

Erion Veliaj- Jo, ti ke mamin dhe babin tënd, por ne i trajtojmë fëmijët në kopshte dhe në çerdhe sikur të jenë fëmijët njësoj dhe kjo është arsyeja pse e marrim seriozisht këtë punë.

Por vogëlushët nuk nguruan ti bënin kryetarit Veliaj edhe pyetje për poltikën.

-Nëse nuk do merreshe me politikën me çfarë profesioni do të merreshe?

Erion Veliaj- Po të mos merresha me politikën, me shumë gjasa do të isha mësues.

Cilët politikanë janë më të mirë, të Veriut, apo të Jugut?

Erion Veliaj-Unë mendoj se rëndësi ka që ata të bëjnë punën, nuk ka rëndësi se nga janë./tvklan.al

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Eno Popi largohet nga ‘Wake up’ për një projekt tjetër, ku do ta shikoni sezonin e ri

Eno Popi largohet nga ‘Wake up’ për një projekt tjetër, ku do ta shikoni sezonin e ri

Trajneri i njohur, Munishi: Mund të më thonë se po bëhem si Mourinho – por me mua si trajner, Kosova do synonte kualifikimin në Botëror ose Evropian  

Trajneri i njohur, Munishi: Mund të më thonë se po bëhem si Mourinho – por me mua si trajner, Kosova do synonte kualifikimin në Botëror ose Evropian  

Zbuteni dhimbjen në muskuj!

Zbuteni dhimbjen në muskuj!

Marinën 'e kryqëzojnë' për photoshop, Luana Vjollca bën reagimin emiocionues

Marinën 'e kryqëzojnë' për photoshop, Luana Vjollca bën reagimin emiocionues

Pogba: Kante dhe Matuidi i kanë nga 15 mushkri

Pogba: Kante dhe Matuidi i kanë nga 15 mushkri

Edhe pse kishte pësuar lëndime të rënda trupore në aksident trafiku, pacienti këndonte derisa mjekët i vënin allçi dhe ia shëronin plagët (Video)

Edhe pse kishte pësuar lëndime të rënda trupore në aksident trafiku, pacienti këndonte derisa mjekët i vënin allçi dhe ia shëronin plagët (Video)

Zaimina Vasjari dhe Seldi kanë diçka për të thënë dhe nuk ka të bëjë me muzikën

Zaimina Vasjari dhe Seldi kanë diçka për të thënë dhe nuk ka të bëjë me muzikën

Performanca e artë e njeriut të ndeshjes, Modric me statistika të shkëlqyera ndaj Argjentinës

Performanca e artë e njeriut të ndeshjes, Modric me statistika të shkëlqyera ndaj Argjentinës

Këto turiste seksi po e zbukurojnë secilin vend që po e vizitojnë

Këto turiste seksi po e zbukurojnë secilin vend që po e vizitojnë

Sa shpesh duhet të hajë fëmija mish të kuq?

Sa shpesh duhet të hajë fëmija mish të kuq?

Elvana Gjata publikon foton seksi, e ëma e Oriola Marashit ka diçka për t'i thënë

Elvana Gjata publikon foton seksi, e ëma e Oriola Marashit ka diçka për t'i thënë

Ariu mbyllet në veturë dhe bllokon dyert, nevojitet të thyhet xhami për t’ia mundësuar daljen (Video)

Ariu mbyllet në veturë dhe bllokon dyert, nevojitet të thyhet xhami për t’ia mundësuar daljen (Video)

Maradona ndez gjithë argjentinasit, puth fanellën e Messit dhe lutet për fitore

Maradona ndez gjithë argjentinasit, puth fanellën e Messit dhe lutet për fitore

Kështu u flladitën këto 20 bukuroshe përvëluese në ditën e parë të verës

Kështu u flladitën këto 20 bukuroshe përvëluese në ditën e parë të verës

Këta janë artistët që do të performojnë në të njëjtën skenë me Dua Lipën

Këta janë artistët që do të performojnë në të njëjtën skenë me Dua Lipën

Erëza shëruese të cilat çdo gjelle ia përmirëson shijen: Pesë mënyra se si ta përdorni shafranin!

Erëza shëruese të cilat çdo gjelle ia përmirëson shijen: Pesë mënyra se si ta përdorni shafranin!