Deshi të realizojë kamerën e fshehur, mori pështymë në fytyrë (Video)

31.08.2015 23:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Deshi të realizojë kamerën e fshehur, mori pështymë në fytyrë (Video)

Një eksperiment me kamerë të fshehur, i cili ka marrë miliona shikime në YouTube, është realizuar edhe në kryeqytetin kroat, Zagreb.

Djaloshi në rrugët e Zagrebit ndalon një vajzë dhe i kërkoi asaj që t’i tregonte ndonjë restorant të mirë në këtë zonë. Si kundërshpërblim, ai do ta nderonte me ftesë në darkë, transmetonte Telegrafi.

Vajza fillimisht nuk e dinte asnjë restorant, por kur e pa se djali ka një veturë luksoze, “Mercedes”, papritmas iu kujtua një restorant. Ajo iu drejtua makinës së djaloshit kroat, por ndodhi e paritura.

Në fakt, kur djaloshi i tha se nuk do të darkonte me të, ajo e “shpërbleu” duke e pështyrë në fytyrë. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit

Habit i riu, merr lavamanin për të larë duart me vete (Foto)

Habit i riu, merr lavamanin për të larë duart me vete (Foto)

Tenton të bëj stila me motoçikletë

Tenton të bëj stila me motoçikletë

Pasi i goditi dhe i rrëzoi në tokë atë dhe nënën e tij, i inatosur djali i vogël godet makinën me shkelma

Pasi i goditi dhe i rrëzoi në tokë atë dhe nënën e tij, i inatosur djali i vogël godet makinën me shkelma

Si të shpëtoni nga aroma e pakëndshme e këpucëve

Si të shpëtoni nga aroma e pakëndshme e këpucëve

“Stupcat” tallen keq me zgjedhjet, tregojnë si shiten votat në Kosovë

“Stupcat” tallen keq me zgjedhjet, tregojnë si shiten votat në Kosovë

Ramush Haradinaj mbyll me këngë emisionin

Ramush Haradinaj mbyll me këngë emisionin

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)

Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)