Deshi ta di nëse burri po e tradhton, e vë në sprovë me një kolumbiane simpatike (Video)

05.12.2018 15:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Deshi ta di nëse burri po e tradhton, e vë në sprovë me një kolumbiane simpatike (Video)

Një grua kurioze dëshironte të dinte nëse burri e tradhton me tjera, dhe kështu kërkoi ndihmën e ekipit të kanalit në YouTube, To Catch a Cheater, të cilët burrit të saj i bënë një “befasi” me një kolumbiane simpatike për t’ia testuar besnikërinë.

Në video shihet se si burri i saj qëndron ulur në një kafiteri, kur para syve të tij shfaqet një modele latine e quajtur Christine e cila e pyet nëse ai është profesori Brown – duke u shtirur kinse e ngatërroi me dikë tjetër, transmeton Telegrafi.

“Nuk jam ai, por do të dëshiroja të jem”, i është përgjigjur ai, kurse ajo e pyet nëse mund të ulet me të në një tavolinë.

Aty filloi gjithçka – ajo filloi ta pyes për unazën e martesës në gisht, kurse përgjigjen që ia dha, gruaja e tij nuk e kishte pritur: “Thjesht barti unazë. Unë dhe një mik i im kemi eksperimentuar për të parë nëse vajzat e reja do të flasin më shumë me në nëse na i shohin unazat në gishta”.

Por, nuk kaloi shumë kohë dhe ata shkëmbyen numrat e telefonave dhe u dakorduan për një takim me vallëzim salsa, megjithatë ajo çfarë është më interesant se gjatë gjithë kësaj kohe gruaja e tij kërcente nga gëzimi sikur të dëshironte që ai ta tradhtojë.

Në fund doli të jetë se gruaja e tij me çdo kusht dëshironte ta kapte në vepër burrin me një tjetër, me qëllim që edhe ajo të mund të shkojë me të tjerë.

Shumë persona që kanë pasur rastin ta shohin videon kanë pyetur se çfarë nuk është në rregull me gruan e tij, disa madje pretendonin se tani e dinë arsyen e vërtetë pse ai e tradhton me tjera. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Deshi ta di nëse burri po e tradhton, e vë në sprovë me një kolumbiane simpatike (Video)

Deshi ta di nëse burri po e tradhton, e vë në sprovë me një kolumbiane simpatike (Video)

Edhe Telekomi Britanik refuzon pajisjet e Huawei

Edhe Telekomi Britanik refuzon pajisjet e Huawei

Solari për Iscon: Lojtarët duhen të japin maksimumin për ta merituar formacionin startues

Solari për Iscon: Lojtarët duhen të japin maksimumin për ta merituar formacionin startues

Alketa Vejsiu nën ujrat e oqeanit, sjell pamje magjike

Alketa Vejsiu nën ujrat e oqeanit, sjell pamje magjike

Samsung mashtron me kamerën e Galaxy A8 Star duke përdorur një foto të realizuar me DSLR

Samsung mashtron me kamerën e Galaxy A8 Star duke përdorur një foto të realizuar me DSLR

Zyrtare: Ivan Gazidis, shef ekzekutiv i Milanit

Zyrtare: Ivan Gazidis, shef ekzekutiv i Milanit

Arkeologët zbuluan skeletin bashkë me çizmet mesjetare (Foto)

Arkeologët zbuluan skeletin bashkë me çizmet mesjetare (Foto)

Chelsea i ofron pagë javore 337 mijë euroshe Hazardit

Chelsea i ofron pagë javore 337 mijë euroshe Hazardit

Park gjigant dedikuar djathit (Foto)

Park gjigant dedikuar djathit (Foto)

Pesë blerjet e ‘çmendura’ të janarit që mund ta shpëtojnë sezonin Jose Mourinhos te Manchester United 

Pesë blerjet e ‘çmendura’ të janarit që mund ta shpëtojnë sezonin Jose Mourinhos te Manchester United 

Visar Bekaj, ‘muri’ i FC Prishtinës

Visar Bekaj, ‘muri’ i FC Prishtinës

Liridon Latifi po e rigjen formën, shënon përsëri në Kupë

Liridon Latifi po e rigjen formën, shënon përsëri në Kupë

Sulmohet Quora, hakerët vjedhin të dhënat e 100 milion përdoruesve

Sulmohet Quora, hakerët vjedhin të dhënat e 100 milion përdoruesve

Rafinha do të mungojë gjashtë muaj pas operacionit në gjurin e majtë

Rafinha do të mungojë gjashtë muaj pas operacionit në gjurin e majtë

SpaceX lansoi me sukses Falcon 9, shënoi rekord duke dërguar 64 satelitë në hapësirë (Video)

SpaceX lansoi me sukses Falcon 9, shënoi rekord duke dërguar 64 satelitë në hapësirë (Video)

Valverde: E përgëzojmë Modricin, por Messi në vendin e pestë është një gjë absurde

Valverde: E përgëzojmë Modricin, por Messi në vendin e pestë është një gjë absurde