“I dashuri ishte xheloz… nga inati tani bëj seks me vëllain e tij dhe…” +18

18.10.2016 19:38
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“I dashuri ishte xheloz… nga inati tani bëj seks me vëllain e tij dhe…” +18

Një vajzë e re është ndarë nga i dashuri i saj pasi ai ishte tepër xheloz dhe shpesh i shkaktonte probleme. Por duket se vajza pasi ka ‘shpëtuar’ prej tij është hedhur në krahët e të vëllait.
Ajo i ka shkruar psikologes së “The Sun” dhe i ka treguar se çfarë ndodhi me ish-të dashurin dhe në çfarë situate ndodhet tani me të vëllain e tij.

Letra e vajzës
“Kur isha 18-vjeçe u lidha me një djalë por ai ishte shumë xheloz dhe nuk më linte as të vishesha si doja e as të dilja me miqtë e mi. Një ditë vendosa t’i them se lidhja jonë përfundoi. Kur ia thash ai më përplasi në mur dhe u largua.
Më në fund kisha shpëtuar prej tij…
Kaloi pak kohë dhe unë u ritakova me vëllain e tij të vogël. Pimë kafe dhe diskutuam gjatë dhe i tregova se çfarë kishte ndodhur mes meje dhe të vëllait dhe ai më tha se kisha shumë të drejtë. Atë natë më ftoi në shtëpinë e tij, ku jetonte vetëm.
Pasi pimë disa gota përfunduam duke bërë seks të mrekullueshëm.
Tani kemi tre muaj që jemi të lidhur por ai nuk do që ta mësojë njeri pasi ka frikë se do ta mësoi vëllai i tij dhe nuk do që ai të mërzitet. Por unë nuk dua të fshihem, dua ta jetoj këtë lidhje… çfarë mund të bëj?”
Përgjigjja e psikologes
“Ti nuk ke pse fshihesh!
Diskuto me të dashurin tënd dhe nëse ai të do atëherë i takon atij që të shkojë dhe të flasë me të vëllain mbi lidhjen tuaj.
Ju keni të drejtë të jetoni lidhjen nëse e doni vërtetë njëri-tjetrin…”

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem

I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem

“Dashnori i mamit zhvishej para meje” , vajza nga Shkodra rrëfen tmerrin pas vdekjes së babait

“Dashnori i mamit zhvishej para meje” , vajza nga Shkodra rrëfen tmerrin pas vdekjes së babait

Këtë lloj të femrave meshkujt e tradhtojnë më së shumti

Këtë lloj të femrave meshkujt e tradhtojnë më së shumti

Për orgazëm më të mirë, kjo është koha e duhur për seks

Për orgazëm më të mirë, kjo është koha e duhur për seks

A është ky filmi i parë shqiptar me pullë të kuqe?

A është ky filmi i parë shqiptar me pullë të kuqe?

Çfarë duhet të dini për seksin pas lindjes

Çfarë duhet të dini për seksin pas lindjes

Seksi më i shtrenjtë i të gjithë kohërave

Seksi më i shtrenjtë i të gjithë kohërave

“Si gënjeva për virgjërinë për t’u martuar në Australi”, vajza nga Shkodra tregon vuajtjet që kaloi

“Si gënjeva për virgjërinë për t’u martuar në Australi”, vajza nga Shkodra tregon vuajtjet që kaloi

Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë

Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë

8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat +18

8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat +18

Ja një metodë e re për të zgjatur penisin, flet njeriu e zgjati të vetin

Ja një metodë e re për të zgjatur penisin, flet njeriu e zgjati të vetin

“S’ka ngel njeri pa e q** në Shkodër”, flet “virgjëresha” që i dolën bisedat erotike: Ma ka bërë … (Foto)

“S’ka ngel njeri pa e q** në Shkodër”, flet “virgjëresha” që i dolën bisedat erotike: Ma ka bërë … (Foto)

Vaginat që kushtojnë miliona dollarë. Yjet hapin këmbët dhe …‘zogu’ del në shesh (Foto +18)

Vaginat që kushtojnë miliona dollarë. Yjet hapin këmbët dhe …‘zogu’ del në shesh (Foto +18)

Kështu mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks

Kështu mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks

‘Do bëjmë seks tresh me burrin tim’/ Parukierja e Divjakës një ‘lubi’ seksi, i propozon vajzës në Instagram… (Foto)

‘Do bëjmë seks tresh me burrin tim’/ Parukierja e Divjakës një ‘lubi’ seksi, i propozon vajzës në Instagram… (Foto)

Rrëfehet 31 vjeçari: Punoj jashtë vendit dhe kur vij dua të bëj seks me gruan, por ajo…

Rrëfehet 31 vjeçari: Punoj jashtë vendit dhe kur vij dua të bëj seks me gruan, por ajo…