Dashuri e pastër vllazërore…Anna emocionon me dedikimin për Jonin

16.04.2018 14:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dashuri e pastër vllazërore…Anna emocionon me dedikimin për Jonin

Kjo ka bërë që familja mos të jetë më aq afër dhe pavarësisht teknologjisë malli është prezent.

Për Annën dhe Jonin kjo largësi ka bërë që ta shprehin dashurinë e pakushtëzuar motër e vëlla në një nga format më të bukur.

Këtë herë ka qenë Anna, e cila i ka përcjellë një mesazh vëllait të saj për t’i treguar sesa shumë që e do.

“Më mungon, të dua vëlla” ishte mesazhi që Joni publikoi në Instagramin e tij duke theksuar se atij i mungon akoma më shumë. 

/Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Rafinha drejt Real Betisit

Rafinha drejt Real Betisit

Zebra me aftësi kamufluese, vështirë të dallohet mes antilopave afrikane (Foto)

Zebra me aftësi kamufluese, vështirë të dallohet mes antilopave afrikane (Foto)

Për një trup pa celulit, dieta me ananas bën mrekullira

Për një trup pa celulit, dieta me ananas bën mrekullira

Presidenti i Prishtinës, Ejupi: Kjo është papërgjegjësi, duhej të na njoftonin 24 orë më herët për shtyrjen e ndeshjes

Presidenti i Prishtinës, Ejupi: Kjo është papërgjegjësi, duhej të na njoftonin 24 orë më herët për shtyrjen e ndeshjes

Polici me shpejtësinë e Usain Boltit, e zë të dyshuarin edhe pse ishte shumë larg tij (Video)

Polici me shpejtësinë e Usain Boltit, e zë të dyshuarin edhe pse ishte shumë larg tij (Video)

Nainggolan pritet të jetë në bankën rezervë ndaj Torinos, rikthehet Skriniar   

Nainggolan pritet të jetë në bankën rezervë ndaj Torinos, rikthehet Skriniar   

Përpiqej të bënte selfien më të mirë, koka i ‘përfundon’ në sqepin e pelikanit (Video)

Përpiqej të bënte selfien më të mirë, koka i ‘përfundon’ në sqepin e pelikanit (Video)

FFK: Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit shtyhet, shkak mospranimi teknik i stadiumit

FFK: Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit shtyhet, shkak mospranimi teknik i stadiumit

Bëni seks dy deri në katër herë brenda jave për ta shmangur kancerin e prostatës

Bëni seks dy deri në katër herë brenda jave për ta shmangur kancerin e prostatës

Partneri ia dha kapelën që të mos i lagen flokët por jo edhe xhaketën, debat nëse ishte i sjellshëm apo vetjak (Video)

Partneri ia dha kapelën që të mos i lagen flokët por jo edhe xhaketën, debat nëse ishte i sjellshëm apo vetjak (Video)

Konkurs për shitës të librave në rezortin luksoz në Maldive, akomodim falas dhe aktivitete në kohën e lirë (Foto)

Konkurs për shitës të librave në rezortin luksoz në Maldive, akomodim falas dhe aktivitete në kohën e lirë (Foto)

Zyrtare: Sevilla huazon Gonalons nga Roma

Zyrtare: Sevilla huazon Gonalons nga Roma

Atë që nuk e bëri te Milani për një sezon, Silva e bëri te Sevilla në debutim

Atë që nuk e bëri te Milani për një sezon, Silva e bëri te Sevilla në debutim

Fillojeni ditën mbarë me këto ushtrime

Fillojeni ditën mbarë me këto ushtrime

Cutrone ka rinovuar me Milanin, brenda javës zyrtarizimi

Cutrone ka rinovuar me Milanin, brenda javës zyrtarizimi

​Kripa e detit është kontaminuar nga plastika (Video)

​Kripa e detit është kontaminuar nga plastika (Video)