Dashnorja më e famshme në pushime luksoze – (Foto)

03.09.2020 14:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dashnorja më e famshme në pushime luksoze – (Foto)

Wanda Icardi (33) është një nga dashnoret më të famshme në botë. Shumëkush kujton trekëndëshin e dashurisë në të cilin ajo ishte përfshirë së bashku me dy futbollistë, Mauro Icardi dhe Maxi Lopez.

Bukuroshja bionde me linja të harlisura u martua me Lopez në vitin 2008, por gjithçka u prish pas pesë vjetësh martesë.

Në fakt, ishte atëherë që u zbulua lidhja e saj pasionante me mikun më të mirë të Lopez, Ikardi, i cili kishte qenë i dashuruar me Wanda me një mik pas shpine për muaj me radhë.

Këta futbollistë argjentinas ishin miq të ngushtë dhe Lopez u bë objekt talljeje vite më vonë për shkak të një lidhje seksi në të cilën gruaja e tij dhe shoku më i mirë e tërhoqën zvarrë atë.

Wanda shkoi nga zonja Lopez te zonja Icardi dhe u spekulua se ajo e tradhtoi gjithashtu atë. Mediat italiane dikur shkruanin se martesa gjithashtu u prish për shkak të lidhjes së Wanda me futbollistin kroat Marcel Brozoviq, por ajo menjëherë foli dhe kërcënoi me padi.

Ish-të dashuruarit janë ende të martuar lumtur dhe kanë dy fëmijë me tre djemtë e saj, dhe ditët e fundit ata janë duke shijuar veten në një jaht në Spanjë, dhe në fotot që 33-vjeçarja Wanda postoi në rrjetet sociale, ajo edhe një herë vuri në plan të parë linjat e saj, natyrisht për kënaqësinë e fansave të saj.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”

Bim Bimma publikon videoklipin e këngës “Ftyrat”

Bim Bimma publikon videoklipin e këngës “Ftyrat”

Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë

Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë

Kompanitë farmaceutike nuk besojnë se do të ketë një ilaç të vetëm për COVID-19

Kompanitë farmaceutike nuk besojnë se do të ketë një ilaç të vetëm për COVID-19

Mali: Kemi marrë letrën më të keqe në Shtëpinë e Bardhë, po kërkojnë njohjen e Kosovës

Mali: Kemi marrë letrën më të keqe në Shtëpinë e Bardhë, po kërkojnë njohjen e Kosovës