Dafina Zeqiri zbulon motrën e saj binjake

19.02.2019 16:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dafina Zeqiri zbulon motrën e saj binjake

Dafina Zeqiri është një prej këngëtareve që për shumë vite radhazi i ka sjellur publikut hite të padiskutueshme,shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk heziton të ndajë me ndjekësit lloj-lloj postimesh.

Së fundi herë, e kemi parë që është duke e ndjekur trendin botëror të stilit të flokëve me balluke. Gjë që ka bërë që edhe Dafi të ndryshojë stilin e saj të flokëve.

Por, në imazhin e fundit të postuar vetëm pak kohë më parë në profilin e saj në Instagram ,ajo shihet që këtë trend të stilit të flokëve është duke e ndjekur së bashku me shoqën e saj të ngushtë, shkruan Kosovarja.


Në këtë imazh të dy shoqet shihen aq të njëjta, sa vetëm ngjyra e flokëve e bënë të dallojë se cila është Dafina.

Kujtojmë që Dafina Zeqiri ishte një prej artistëve e cila mori pjesë në protestën e organizuar për vajzën 16 vjeçare nga Drenasi.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Edhe aplikacioni Viber ka një “Dark Mode”

Edhe aplikacioni Viber ka një “Dark Mode”

I vuri zjarrin ndërtesës për t’u parë nga e ish e dashura si një hero – pesë vetë përfunduan në spital (Video)

I vuri zjarrin ndërtesës për t’u parë nga e ish e dashura si një hero – pesë vetë përfunduan në spital (Video)

Uber zgjeron aktivitetin në Gjermani

Uber zgjeron aktivitetin në Gjermani

Sindroma e ‘zemrës së thyer’

Sindroma e ‘zemrës së thyer’

Huawei padit Qeverinë e SHBA-së

Huawei padit Qeverinë e SHBA-së

Qentë mbrojnë foshnjat nga infeksionet

Qentë mbrojnë foshnjat nga infeksionet

Pas Galaxy Fold dy telefonë të tjerë me ekrane që palosen do vinë

Pas Galaxy Fold dy telefonë të tjerë me ekrane që palosen do vinë

Njerëzit më shumë po preferojnë të udhëtojnë sesa të martohen e të bëjnë fëmijë

Njerëzit më shumë po preferojnë të udhëtojnë sesa të martohen e të bëjnë fëmijë

Apple do të riparojë iPhone me bateri të palëve të treta

Apple do të riparojë iPhone me bateri të palëve të treta

Policia Japoneze arreston një 13 vjeçare për shpërndarjen e një njoftimi “popup” që nuk mbyllej

Policia Japoneze arreston një 13 vjeçare për shpërndarjen e një njoftimi “popup” që nuk mbyllej

Zbulohet ilaçi më efektiv kundër depresionit dhe vetëvrasjeve

Zbulohet ilaçi më efektiv kundër depresionit dhe vetëvrasjeve

Dështon plani për një taksë dixhitale brenda Bashkimit Evropian

Dështon plani për një taksë dixhitale brenda Bashkimit Evropian

6 metoda për të rritur fuqinë dhe cilësinë e sinjalit Wi-Fi

6 metoda për të rritur fuqinë dhe cilësinë e sinjalit Wi-Fi

Vaksina kundër fruthit nuk shkakton autizmin te fëmijët

Vaksina kundër fruthit nuk shkakton autizmin te fëmijët

Fushata e takimeve informative të edicionit të 7-të të ICT Awards nis me Tiranën dhe Prishtinën

Fushata e takimeve informative të edicionit të 7-të të ICT Awards nis me Tiranën dhe Prishtinën

Fitbit i kundërpërgjigjet Apple dhe Samsung me orën e re inteligjente

Fitbit i kundërpërgjigjet Apple dhe Samsung me orën e re inteligjente