Çka do të ndodh me barkun e Dafinës deri më 22 prill (FOTO)

22.03.2015 23:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çka do të ndodh me barkun e Dafinës deri më 22 prill (FOTO)

Së fundmi na solli këngën me klip shumë provokativ ‘’Shumë qef’’ në të cilin më shumë se gjithcka tjetër tregoi trupin e tonifikuar. E adhuruara e shumëkujt Dafina Zeqiri, po që ka kogja kujdes dhe disciplinë në mënyren se si e trajton trupin e saj për të qenë në super formë. Përveç ushqimit të zgjedhur të cilin shumë shpesh keni pas rastin ti’a shihni përmes fotove të postuara në rrjetin social ‘Instagram’ ajo ushtrimet dhe palestrën e frekuenton shumë shpesh, ndoshta edhe më shumë se që duhet. Fotografia që ajo sonte ka postuar duke e cekur edhe datën 22 Mars, tregon për planin e ardhshëm të ushtrimve që do nisë po me këtë datë dhe rezultatin të cilin do e arrinë pas një muaji me 22 Prill, përveç tjerash ajo do i mbaj të informuar adhuruesit e saj edhe me proteinat që përdorë gjatë këtij plan program ne palestër.

dfina1

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19