Cila këngëtare e ka b… më të mirë. Ja shikoni (Foto)

31.08.2015 22:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Cila këngëtare e ka b… më të mirë. Ja shikoni (Foto)

Jo pak e jo rrallë këngëtaret tona bëjnë belfie. Me një fjalë shpeshherë postojnë qëllimisht edhe foto tek shihen të pasmet e tyre të theksuara, shkruan Kosovarja.

Nuk po duam tash të shtojmë fjalë më tepër me këtë rast, veç ua lëmë juve që të komentoni, por edhe të jepni mendimin tuaj, se cila prej tyre e ka b…. më të mirë.

Ja disa nga ato, si Angela Martini, Morena, Ciljeta, Nora, Elvana, Fjolla, Eva, Tuna etj…

Me këtë rast, në këtë konkurrencë nuk i kemi marrë Kallashin dhe Shkëndijen. Pse-hu dihet, apo jo?

tpasmet

t pasme tuna

pasme

fjolla t [pasme

eva

enca h

?

?

bleona44

463
/Kosovarja/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tregon këngëtari shqiptar se flirtoi me 12 vajzat e videoklipit

Tregon këngëtari shqiptar se flirtoi me 12 vajzat e videoklipit

Sergio zbulon shifrat e çmendura që fitojnë këngëtarët nga Youtube

Sergio zbulon shifrat e çmendura që fitojnë këngëtarët nga Youtube

Adrola Dushi mahnit si prezantuse

Adrola Dushi mahnit si prezantuse

Edona vjen me një stil krejt ndryshe

Edona vjen me një stil krejt ndryshe

Katy Perry pauzon planet per martesë

Katy Perry pauzon planet per martesë

Rita Ora me te dashur te ri

Rita Ora me te dashur te ri

Kylie Jenner thekson linjat përfekte në të brendshme

Kylie Jenner thekson linjat përfekte në të brendshme

Capital T vazhdon humanitetin per te prekurit nga termeti

Capital T vazhdon humanitetin per te prekurit nga termeti

Fero publikon projektin e tij të ri

Fero publikon projektin e tij të ri

Dua Lipa, bashkëpunim muzikor, fitimet për të ndihmuar Shqipërinë

Dua Lipa, bashkëpunim muzikor, fitimet për të ndihmuar Shqipërinë

Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

Dua Lipa tregon linjat ne Australi

Dua Lipa tregon linjat ne Australi

Justin Timberlake ndihet në faj

Justin Timberlake ndihet në faj

Era Istrefi kërkon që të mos keqpërdoren ndihmat për Shqipërinë

Era Istrefi kërkon që të mos keqpërdoren ndihmat për Shqipërinë

Tayna bën një gjest të mirë për familjen Abazi nga Gjilani

Tayna bën një gjest të mirë për familjen Abazi nga Gjilani

Hailey Bieber shfaqet në bikine

Hailey Bieber shfaqet në bikine