‘Ciao Italia’, Azzurët mbeten pa Botëror! (Video)

13.11.2017 22:51
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
‘Ciao Italia’, Azzurët mbeten pa Botëror! (Video)

Italia është eliminuar nga çdo mundësi për kualifikim në kampionatin botëror, Rusia 2018, pasi ka barazuar pa gola në San Siro ndaj Suedisë. Italianët mbeten pa Botëror me rezultat të përgjithshëm 0-1 pas dy ndeshjeve në të mirë të suedezëve.

Pason raporti i plotë…

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Ekspertët pretendojnë se kanë zbuluar metodën se si janë ndërtuar piramidat në Egjipt (Video)

Ekspertët pretendojnë se kanë zbuluar metodën se si janë ndërtuar piramidat në Egjipt (Video)

Nesër Samsung demonstron telefonin me ekran që paloset

Nesër Samsung demonstron telefonin me ekran që paloset

Miniafati i transferimeve në basketbollin e Kosovës fillon më 1 janar

Miniafati i transferimeve në basketbollin e Kosovës fillon më 1 janar

Dafina Zeqiri bëhet pjesë e OTR?

Dafina Zeqiri bëhet pjesë e OTR?

Spanja nuk e lejon flamurin dhe emrin e Kosovës në Botërorin e Karatesë

Spanja nuk e lejon flamurin dhe emrin e Kosovës në Botërorin e Karatesë

Kejvina ‘flakë’ rrugëve të Milanit, mahnitëse si asnjëherë

Kejvina ‘flakë’ rrugëve të Milanit, mahnitëse si asnjëherë

Zbulohet misteri: Përse palltot e dimrit kanë pulla në kraharor?

Zbulohet misteri: Përse palltot e dimrit kanë pulla në kraharor?

Gazetari insiston në marrjen e përgjigjes, presidentja kroate i “rrëmben” mikrofonin (Video)

Gazetari insiston në marrjen e përgjigjes, presidentja kroate i “rrëmben” mikrofonin (Video)

Thorgan Hazard: Reali duhet të rindërtohet, Eden nuk do të bëjë lëvizjen e gabuar

Thorgan Hazard: Reali duhet të rindërtohet, Eden nuk do të bëjë lëvizjen e gabuar

Dafina Zeqiri me poza provokuese qeras një milion ndjekësit

Dafina Zeqiri me poza provokuese qeras një milion ndjekësit

Asteroidi misterioz ndëryjor ‘mund të jetë fluturake hulumtuese e dërguar prej jashtëtokësorëve‘ (Foto)

Asteroidi misterioz ndëryjor ‘mund të jetë fluturake hulumtuese e dërguar prej jashtëtokësorëve‘ (Foto)

Alexis Sanchez po kërkohet nga PSG

Alexis Sanchez po kërkohet nga PSG

Një grua i nënshtrohet nëntë operacioneve plastike, vetëm që të duket si Ivanka Trump! (Foto)

Një grua i nënshtrohet nëntë operacioneve plastike, vetëm që të duket si Ivanka Trump! (Foto)

Ish-bashkëlojtari i Neymarit, Montoya: Ai dëshiron të kthehet te Barcelona

Ish-bashkëlojtari i Neymarit, Montoya: Ai dëshiron të kthehet te Barcelona

Crvena Zvezda-Liverpool: Formacionet e mundshme, Lovren nga minuta e parë

Crvena Zvezda-Liverpool: Formacionet e mundshme, Lovren nga minuta e parë

Ky aplikacion ka kaluar edhe Facebook për nga numri i shkarkimeve

Ky aplikacion ka kaluar edhe Facebook për nga numri i shkarkimeve