Chloe Madeley vijon pushimet (Foto) | infosot.com Chloe Madeley vijon pushimet (Foto) - infosot.com
Breaking News

Chloe Madeley vijon pushimet (Foto)

10.10.2016 21:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Modelja e fitnesit, Chloe Madeley ka shfaqur format e saj të mahnitshme në Ibiza, ku ka shkuar për pushime fundjavën që lamë pas.

29-vjeçarja ka vendosur që të shijojë ditët e fundit të plazhit duke bërë xhiro me motor uji në Ibiza para se të kthehet në Britani ku padyshim e pret një mot i lagësht i zakonshëm për stinën e vjeshtës.

Së fundmi ajo ka vendosur që të bashkëjetojë me të dashurin e saj, lojtarin e regbi, James Haskell, me të cilin është lidhur rreth 2 vite më parë.

/tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Që një dekadë me motrat Kardashian

Që një dekadë me motrat Kardashian

Që një dekadë me motrat Kardashian

Që një dekadë me motrat Kardashian

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

Bëhuni gati! Fillon Big Brother Vip Albania në Top Channel

Bëhuni gati! Fillon Big Brother Vip Albania në Top Channel

E pabesueshme, Rita gjen sozinë e saj – si të ishte motër binjake e saj

E pabesueshme, Rita gjen sozinë e saj – si të ishte motër binjake e saj

Këto foto kaq seksi të Demit do ju lënë pa gjumë

Këto foto kaq seksi të Demit do ju lënë pa gjumë

Seksologu trondit me teorinë e tij. Ja pse u zhvillua kaq shumë prostitucioni

Seksologu trondit me teorinë e tij. Ja pse u zhvillua kaq shumë prostitucioni

Zbulohen dy produktet që zdukin dhjamin si me magji

Zbulohen dy produktet që zdukin dhjamin si me magji

Ja cilin libër e lexon Era Istrefi

Ja cilin libër e lexon Era Istrefi

Capo zbulon datën kur do të publikojë projektin e ri

Capo zbulon datën kur do të publikojë projektin e ri

Aktori i njohur rreh të dashurën nën ndikimin e alkoolit

Aktori i njohur rreh të dashurën nën ndikimin e alkoolit

Princeshë Elia ndan një foto të mrekullueshme nga Portugalia, ja si e shijon perëndimin!

Princeshë Elia ndan një foto të mrekullueshme nga Portugalia, ja si e shijon perëndimin!

Ermal Mamaqi ngacmon keq Bes Kallakun, por komenti i tij e turpëron dhe e pa fjalë

Ermal Mamaqi ngacmon keq Bes Kallakun, por komenti i tij e turpëron dhe e pa fjalë

Nuk do ta besoni sesi dukeshin motrat Vjollca kur ishin fëmijë!

Nuk do ta besoni sesi dukeshin motrat Vjollca kur ishin fëmijë!

Shikime të pafundme dashurie, Xhensila dhe Besi më të lumtur se kurrë!

Shikime të pafundme dashurie, Xhensila dhe Besi më të lumtur se kurrë!

Roani sot 4 muajsh, por ja sa është rritur dhe sa simpatik duket

Roani sot 4 muajsh, por ja sa është rritur dhe sa simpatik duket