Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

26.03.2020 22:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Lajme “të këqija” për Interin rreth së ardhmes së Marash Kumbullës, qendërmbrojtësit kuqezi, i piketuar nga trajneri Antonio Conte si pasardhës i uruguaianit Diego Godin. Mediet italiane raportojnë se për 20-vjeçarin shqiptar, Chelsea i Londrës ka përgatitur një ofertë prej 23 milionë eurosh, me synim vënien e futbollistët që në verë nën urdhrat e Frank Lampardit.

Sigurisht që ky lajm i ka shqetësuar zikaltrit, që janë në “pole” për sigurimin e kartonit të Kumbullës, pasi vetë futbollisti dëshiron të jetë pjesë e skuadrës nga Milano. Gjithsesi, ky fakt mund të jetë “bonus” për Interin, por jo përcaktues në vendim përfundimtar të Veronës dhe vetë lojtarit.

Drejtuesit zikaltër duhet të lëvizin shpejt dhe ne hapa konkretë, sepse për kuqeziun ka interest të jashtëzakonshëm brenda dhe jashtë Italisë./tch/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Mr. President Trump, say, enough is enough!

Mr. President Trump, say, enough is enough!

Ish-aktorja amerikane, tashmë pornostare sheh rritje të ardhurash nga izolimi i njerëzve prej koronavirusit

Ish-aktorja amerikane, tashmë pornostare sheh rritje të ardhurash nga izolimi i njerëzve prej koronavirusit

Ronaldo “vendos” rregullat te Juve, shumë lojtarë kundër sjelljes së tij

Ronaldo “vendos” rregullat te Juve, shumë lojtarë kundër sjelljes së tij

I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit

I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit

Koronavirusi: Boksierët e falënderojnë Pacollin që ua mundësoi kthimin në Kosovë me aeroplan privat

Koronavirusi: Boksierët e falënderojnë Pacollin që ua mundësoi kthimin në Kosovë me aeroplan privat

Rrëfimi prekës i 23 vjeçares që ka pësuar 90% djegie në trup: Kam gjetur dashurinë e jetës, do të martohem

Rrëfimi prekës i 23 vjeçares që ka pësuar 90% djegie në trup: Kam gjetur dashurinë e jetës, do të martohem