Chelsea e shet Courtoisin

30.04.2016 15:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Chelsea e shet Courtoisin

Antonio Conte, trajneri i ri i Chelseas, u ka dhënë dritën e gjelbër drejtuesve të klubit që ta shesin portierin belg, Thibaut Courtois

Thibaut Courtois pritet të largohet nga Chelsea pas përfundimit të këtij sezoni, raporton tabloidi britanik, Daily Mirror.

Sipas këtij tabloidi, Antonio Conte, trajneri i ri i Chelseas, u ka dhënë dritën e gjelbër drejtuesve të klubit që ta shesin portierin belg.

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain e duan Courtoisin, derisa Chelsea kërkon 93 milion euro për kartonin e belgut.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shënoi dy gola, Uzuni zgjidhet më i miri i javës në Kroaci!

Shënoi dy gola, Uzuni zgjidhet më i miri i javës në Kroaci!

Barça mbron presidentin, paguante për të kritikuar lojtarët

Barça mbron presidentin, paguante për të kritikuar lojtarët

Ndërron jetë legjenda e Manchester United

Ndërron jetë legjenda e Manchester United

“Seks kur isha e mitur…”, Balotelli shantazhohet nga një 18-vjeçare, ja sa euro i kërkon

“Seks kur isha e mitur…”, Balotelli shantazhohet nga një 18-vjeçare, ja sa euro i kërkon

Shqiptarit i heqin medaljen e artë/ Faull nga gjyqtarja, ndëshkohet atleti Franko Burraj

Shqiptarit i heqin medaljen e artë/ Faull nga gjyqtarja, ndëshkohet atleti Franko Burraj

Momenti kur Peja ngrit trofeun (Video)

Momenti kur Peja ngrit trofeun (Video)

Izmir Smajlaj kampion Ballkanik në ‘Kërcim së gjati’

Izmir Smajlaj kampion Ballkanik në ‘Kërcim së gjati’

Njeriu që dyshohet se dëshmitë e tij çuanë Man Cityn drejt përjashtimit nga Liga e Kampionëve, hakeri Rui Pinto

Njeriu që dyshohet se dëshmitë e tij çuanë Man Cityn drejt përjashtimit nga Liga e Kampionëve, hakeri Rui Pinto

Përjashtohet për dy vite ‘Qytetarët’ nga Liga e Kampionëve

Përjashtohet për dy vite ‘Qytetarët’ nga Liga e Kampionëve

PSG “luan tenis” me Dijonin, kualifikimi në gjysmëfinale formalitet

PSG “luan tenis” me Dijonin, kualifikimi në gjysmëfinale formalitet

Amir Rrahmani/ Napoli tregohet më i shpejtë se Arsenali

Amir Rrahmani/ Napoli tregohet më i shpejtë se Arsenali

Bordi i Juventusit kërkon shkarkimin e Sarrit

Bordi i Juventusit kërkon shkarkimin e Sarrit

Pele në depresion dhe i turpëruar

Pele në depresion dhe i turpëruar

Dha tre asiste, por mesi vendosi një rekord negativ në ndeshjen ndaj Betis

Dha tre asiste, por mesi vendosi një rekord negativ në ndeshjen ndaj Betis

Reali dëfrehet me Osasunan, konfirmohet lider në Spanjë

Reali dëfrehet me Osasunan, konfirmohet lider në Spanjë

Gjakova e fiton betejën e parë në Paris, kalon në rundin e tretë

Gjakova e fiton betejën e parë në Paris, kalon në rundin e tretë