Çfarë tha Mozzik në Aerportin e Baselit? Gazeta zvicerane jep detaje të reja për largimin e Loredanës

09.05.2019 19:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çfarë tha Mozzik në Aerportin e Baselit? Gazeta zvicerane jep detaje të reja për largimin e Loredanës

Gazeta zvicerane 20 minuten ka publikuara fotografi të reja ku reperja Loredana shihet në aeroportin e Baselit me bashkëshortin e saj, Mozzik. Të dy janë nisur për në Prishtinë.

E njëjta gazetë që publikoi hulumtimin për reperen Loredana, që akuzohet se e mashtroi një cift zviceran dhe ua moi 900 mijë franga, ka nxjerrë fototgrafi kur reperja shihet në Aeroportin e Baselit.

Në fotografitë e publikuara Loredana shihet bashkë me Mozzikun derisa nxjerrin valixhet e tyre, transmeton Gazeta Express.

Një lexues i ka thënë gazetës zvicerane se Loredana ishte fshehur me një kapuç të zi.

“Ajo u fsheh prapa një palë syze dielli dhe kuq buzësh të kuq. Nuk mund të shihej fytyra e saj”, ka thënë lexuesi i gazetës.

Lexuesi thotë se është adhurues i Mozzikut dhe është ndalur e ka folur me çiftin.

“Mozzik ma dha dorën. U ndalëm dhe pimë një cigare pastaj më tha se po shkonte në Kosovë për ‘biznes’. Loredana, që po ashtu ma dha dorën, ishte mjaft kaotike”, ka thënë ai lexues.

Ai thotë se nuk e dinte për skandalin e Loredanës, dhe këtë ia kishte treguar motra e tij pak caste pasi çifti ishin larguar nga parkingu i aeroportit.

Gazeta Express raportoi para pak çastesh se çifti janë nisur në Prishtinë dhe do të priten që arrijnë në Prishtinë në orën 19:40. /Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Formacionet zyrtare: Milan – Parma

Formacionet zyrtare: Milan – Parma

“Metallica” i ka lansuar dy këngë nga albumi dhe filmi i ardhshëm koncertal “S&M2”

“Metallica” i ka lansuar dy këngë nga albumi dhe filmi i ardhshëm koncertal “S&M2”

Juve e Lazio e kërkojnë këndelljen sonte

Juve e Lazio e kërkojnë këndelljen sonte

Inter dhe Manchester United të gatshëm të shkëmbejnë dyshen e njohur

Inter dhe Manchester United të gatshëm të shkëmbejnë dyshen e njohur

Rashica, i shtrenjtë për Leipzigun

Rashica, i shtrenjtë për Leipzigun

Apple fiton gjyqin kundër Komisionit Evropian, i shpëton 13 miliardë euro

Apple fiton gjyqin kundër Komisionit Evropian, i shpëton 13 miliardë euro

WhatsApp bie në të gjithë botën: Mijëra përdorues raportojnë probleme

WhatsApp bie në të gjithë botën: Mijëra përdorues raportojnë probleme

Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Manchester United gati për finalen e madhe, rast i artë që nuk duhet shpërdoruar

Manchester United gati për finalen e madhe, rast i artë që nuk duhet shpërdoruar

5 këshilla për ta përmirësuar etikën e punës

5 këshilla për ta përmirësuar etikën e punës

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Zidane: Përqendrimi është vetëm te Granada, kampion bëhet ai që ka më së shumti pikë në fund

Zidane: Përqendrimi është vetëm te Granada, kampion bëhet ai që ka më së shumti pikë në fund

​Ankesat ndaj gjyqtarëve të drejta, FFK urgjentisht të gjejë zgjidhje

​Ankesat ndaj gjyqtarëve të drejta, FFK urgjentisht të gjejë zgjidhje

Mourinho e do talentin premtues të Romës

Mourinho e do talentin premtues të Romës

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot