Çfarë mendoi Eli Fara kur pa për herë të parë Aurela Gaçen duke bërë pompa ne skenë?

07.04.2019 18:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çfarë mendoi Eli Fara kur pa për herë të parë Aurela Gaçen duke bërë pompa ne skenë?

Dy këngëtaret Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një miqësi speciale me njëra-tjetrën prej më shumë se 25 vitesh. Konsiderohen absolutisht më të mirat në muzikë, secila në zhanrin e saj, vokal dhe performancë, por a ka menduar ndonjëherë Eli Fara ta sfidojë Aurela Gaçen?

“Nuk na ka shkuar nëpër mend ta sfidojmë njëra tjetrën. Ne kemi një kimi, një energji pozitive që lidhet me mentalitetin që ne kemi, për mënyrën sesi jemi rritur dhe formuar” pohoi Eli në “E Diell”.

“Aurela është unike, është njish, i do njerëzit, shpërdan energji kudo si në skenë dhe në jetën e përditshme”- tregoi këngëtarja.

Mirëpo çfarë mendoi Eli Fara kur pa për herë të parë mikeshën e saj të ngushtë duke bërë pompa në skenë?

“Ua sa i shkon, sa bukur duket! Bravo i qoftë” – u përgjigj ajo.

Miqësia e Eli Farës dhe Aurela Gaçes konsiderohet në showbizin shqiptar si një nga rastet e rralla ku artistet e vërteta dinë të jena dhe mikesha shumë të mira.

/Top Channel/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


16 vjeçari vret veten për lojën PUBG

16 vjeçari vret veten për lojën PUBG

Vetëm tre për qind e pjesëmarrësve, arritën ta përfundojnë sfidën e ëmbëlsirës me çokolatë (Foto)

Vetëm tre për qind e pjesëmarrësve, arritën ta përfundojnë sfidën e ëmbëlsirës me çokolatë (Foto)

Cilët janë uebsajtet më të vizituara në gjithë botën?

Cilët janë uebsajtet më të vizituara në gjithë botën?

Çfarë mendoi Eli Fara kur pa për herë të parë Aurela Gaçen duke bërë pompa ne skenë?

Çfarë mendoi Eli Fara kur pa për herë të parë Aurela Gaçen duke bërë pompa ne skenë?

Adoleshentja tregon vështirësitë e punës si sirenë (Video)

Adoleshentja tregon vështirësitë e punës si sirenë (Video)

Twitter eksperimenton etiketa të reja për grupet e cicërimeve

Twitter eksperimenton etiketa të reja për grupet e cicërimeve

Facebook është përdorur haptazi nga kriminelët kibernetikë për të ofruar shërbime hakimi

Facebook është përdorur haptazi nga kriminelët kibernetikë për të ofruar shërbime hakimi

Rindërtohet makineria e deshifrimit të kodeve të Luftës së Dytë Botërore

Rindërtohet makineria e deshifrimit të kodeve të Luftës së Dytë Botërore

Dallimi mes unazës me diamant origjinal dhe tjetrës që ka gur të përpunuar (Foto)

Dallimi mes unazës me diamant origjinal dhe tjetrës që ka gur të përpunuar (Foto)

Google konfirmon variantet buxhetore të Pixel 3 dhe 3 XL

Google konfirmon variantet buxhetore të Pixel 3 dhe 3 XL

Gmail sugjeron subjekte në bazë të përmbajtjes së e-mailit

Gmail sugjeron subjekte në bazë të përmbajtjes së e-mailit

Shënjestra e radhës së Bashkimit Evropian janë platformat dhe publikuesit e video lojërave

Shënjestra e radhës së Bashkimit Evropian janë platformat dhe publikuesit e video lojërave

Divorci më i shtrenjtë në histori mund të jetë ai i bosit të Amazon Jeff Bezos

Divorci më i shtrenjtë në histori mund të jetë ai i bosit të Amazon Jeff Bezos

Një startup Zviceran thotë se ka ndërtuar bateri 1,000 km për makinat elektrike

Një startup Zviceran thotë se ka ndërtuar bateri 1,000 km për makinat elektrike

Shefi i Unionit Ndërkombëtar të Telekomunikacionit thotë se qëndrimi i SHBA ndaj Huawei politikisht i motivuar

Shefi i Unionit Ndërkombëtar të Telekomunikacionit thotë se qëndrimi i SHBA ndaj Huawei politikisht i motivuar

Ja sesi dy studentë Kinezë në SHBA morën nga Apple iPhone me vlerë 900,000 dollarë

Ja sesi dy studentë Kinezë në SHBA morën nga Apple iPhone me vlerë 900,000 dollarë