Çfarë jete luksoze bën kjo këngëtare shqiptare

30.04.2018 01:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çfarë jete luksoze bën kjo këngëtare shqiptare

Është kjo këngëtarja Fatlume Popovci që me anë të disa fotografive shihet se këngëtarja jeton në një superluks.

E njohur si këngëtare e hiteve, Falumja është njëra prej atyre këngëtarëve që vazhdimisht është e ftuar për të kënduar nëpër party dhe festa të ndryshme, por edhe në koncerte.

Përndryshe, ajo kohëve të fundit ka realizuar këngën e saj më të re me Bleron “Plaga ime” një këngë e cila po korr suksese të pandalshme.

Ajo është duke shkuar në 3 milion klikime, një sukses i madh i kësaj kënge marrë parasysh se është vetëm një baladë. /GazetaExpress/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


LG W7 është një konkurrent i lirë dhe i denjë i Apple Watch 4

LG W7 është një konkurrent i lirë dhe i denjë i Apple Watch 4

Pranon Gattuso: Interi e meritoi më shumë fitoren

Pranon Gattuso: Interi e meritoi më shumë fitoren

Aksionet e Lenovo në tatëpjetë pas raportit të Bloomberg

Aksionet e Lenovo në tatëpjetë pas raportit të Bloomberg

Icardi: Goli në minutën e 93-të e bën fitoren edhe më të bukur, e merituam

Icardi: Goli në minutën e 93-të e bën fitoren edhe më të bukur, e merituam

Mbani erë të keqe aty poshtë? Këto janë 4 arsyet pse zona juaj intime ‘qelbet’

Mbani erë të keqe aty poshtë? Këto janë 4 arsyet pse zona juaj intime ‘qelbet’

Telekom Srbija ka dhënë 61 milion euro për Telekom Albania, në garë edhe ALBtelecom

Telekom Srbija ka dhënë 61 milion euro për Telekom Albania, në garë edhe ALBtelecom

Spalletti: Skuadra që luajti futboll më të mirë, e fitoi ndeshjen

Spalletti: Skuadra që luajti futboll më të mirë, e fitoi ndeshjen

Inter 1-0 Milan: Notat e lojtarëve, Vecino më i miri

Inter 1-0 Milan: Notat e lojtarëve, Vecino më i miri

Rënia e vlerës së monedhave kriptografike rikthen çmimet e kartave grafike në normalitet

Rënia e vlerës së monedhave kriptografike rikthen çmimet e kartave grafike në normalitet

Rënia e flokëve dhe kapakët e syve të “yndyrtë” janë shenja të problemeve me zemrën

Rënia e flokëve dhe kapakët e syve të “yndyrtë” janë shenja të problemeve me zemrën

Borea ia shkakton humbjen e pestë Trepçës

Borea ia shkakton humbjen e pestë Trepçës

Rritet me 44% fitimi i LG

Rritet me 44% fitimi i LG

Pronarët të gëzuar që e gjetën qenin, mbijetoi tri ditë i bllokuar në mal (Video)

Pronarët të gëzuar që e gjetën qenin, mbijetoi tri ditë i bllokuar në mal (Video)

Koreografitë e tifozëve të Interit dhe Milanit para Derby della Madonnina

Koreografitë e tifozëve të Interit dhe Milanit para Derby della Madonnina

Shkencëtarët: Fëmijët kanë nevojë për mikrobe, jo për antibiotikë

Shkencëtarët: Fëmijët kanë nevojë për mikrobe, jo për antibiotikë

Facebook do të shfrytëzojë Instagram për të mbledhur të dhëna rreth vendodhjes së përdoruesve

Facebook do të shfrytëzojë Instagram për të mbledhur të dhëna rreth vendodhjes së përdoruesve